Paul Thomas Anderson Yeni Film Hazırlıklarına Başladı!

Paul Thomas Anderson Yeni Film Hazırlıklarına Başladı!

  14 Kasım 2019

  925 Okunma

Son olarak Phantom Thread ile izleyicilerin karşısına çıkan başarılı yönetmen Paul Thomas Anderson, yeni filminin hazırlıklarına başladı. Film, izleyicileri 1970'li yıllara götürecek.

There Will Be Blood, Boogie Nights, Punch Drunk Love ve Magnolia gibi yapımları sinema dünyasına kazandıran Paul Thomas Anderson, yeni bir proje ile sinema dünyasına dönmeye hazırlanıyor. Son dönemlerde müzik dünyasında işler yapmayı tercih eden ve müzisyenlere klip çeken Anderson, yeni filmi için hazırlıklara başladı.

Son olarak 2017 yapımı Phantom Thread ile karşımıza çıkan Anderson’ın yeni bir proje üzerinde çalıştığı konuşuluyordu. The Hollywood Reporter’ın paylaştığı bilgilere göre Anderson’un senaryosunu da kaleme aldığı film izleyicileri 1970’li yıllara götürecek ve yönetmenin filmlerinde görmeye alışkın olduğumuz San Fernando Vadisi’nde geçecek.

1970’li yılların Los Angeles’ında geçecek olan film, yetenekli bir oyuncu olan lise öğrencisini merkezine alıyor. Lise öğrencisinin yanı sıra birçok farklı karakterin önemli roller üstleneceği ve bu karakterlerin hikayelerinin anlatılacağı belirtiliyor.

İsmi henüz açıklanmayan filmin çekimlerine önümüzdeki şubat ayında başlanması bekleniyor. Filmin oyuncu kadrosu da henüz belli değil ancak Anderson ve ekibinin kadro için arayışa başladıkları, Anderson’ın eski filmlerinden birçok ismin yer alacağı belirtiliyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.