Patty Jenkins, Justive League’i Yönetmek İstemiyor

Patty Jenkins, Justive League’i Yönetmek İstemiyor

  29 Ocak 2019

  258 Okunma

Patty Jenkins,Justive League’i yönetmediğini dile getirdi.

Wonder Woman filminin yönetmen koltuğuna oturan Patty Jenkins yeni açıklamalarda bulundu.

DC’nin en fazla beklenen ve en sevilen filmlerinin arasında bulunan Wonder Woman serisinin yönetmen koltuğunda oturan Patty Jenkins, son yaptığı açıklamalarda filmler hakkında çeşitli açıklamalar yaptı. Jenkins yapmış olduğu açıklamalarda Wonder Woman’ın devamı niteliğinde olan filmin yanı sıra gelmesi beklenen justice League filmi hakkında da çeşitli duyurularda bulundu.

Jenkins’in Hollywood Reporter ile gerçekleştirmiş olduğu röportajla beraber hayranlarına da çeşitli duyurular yapıldı. İlk olarak uzun bir süreçte yer alan üçüncü Wonder Woman projesinin müjdesini hayranlarına duyurdu. Wonder Woman 1984 filmini 2020’nin yaz aylarında vizyonda görebilme imkanımız bulunuyor. Ünlü yönetmen bu filmle beraber geçmişe de ilk defa bakacağımızı belirtti. İlk filmin konusunda da savaş dönemine dönerek Wonder Woman karakterinin geçmişini detaylı bir şekilde incelemiştik. Başarılı yönetmen Jenkins bu noktada açıklamalarında bir sonraki projesinde tekrar geçmişe dönmeyi planlamadığını geçmişte gidebilecek başka bir yer olmadığını, artık ileriye bakmaları gerektiğini belirtmişti. Sonraki filmin kesinlikle ileriye dönük olan bir hikaye olacağını belirten Jenkins, belirli olan tek şeyin de bu olduğunu açıkladı.

Patty Jenkins’e röportajda Justice League filminin devamının yönetmenliğini yapıp yapmayacağı sorusunda ise Jenkins, bu tarz filmlerin son derece zorlu filmler olduğunu, harika bir iş çıkarıldığı takdirde mükemmel olabileceğini, fakat o kadar fazla karakteri aynı zaman dilimine yerleştirmenin çok zor olduğunu ve bu tür bir filmi uzun süre yapmak istemediğini belirtti. Aynı zamanda filmi izlemek için sabırsızlandığını açıklarken Flash ile Aquaman 2’yi görmek için heyecanlandığını ek olarak bir yönetmen olarak bütün yönetmenlerin parlayacağı noktanın farklı olduğunu açıkladı. Bu açıklamalarından Justice League’nin sorumluluğunu almak istemediği anlaşılmaktadır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.