Oyunculuk Hikayesi 4 Filmi İle Bo Peep geri Dönüyor

Oyunculuk Hikayesi 4 Filmi İle Bo Peep geri Dönüyor

  30 Ocak 2019

  279 Okunma

Oyunculuk Hikayesi 4 filminin Bo Peep ile geri döneceği açıklandı.

Oyuncak Hikayesi 4, gelecek olan bir Pixar macerasıdır. Film yeni bir tanıtım ve poster yayımladı.

Ratatuy, Kayıp Balık Memo, Arabalar gibi sevilen ve unutulmaz filmlerin arkasında bu noktada dünyaca ünlü olan animasyon stüdyosu Pixar yer almaktadır. Pixar’ın yeni macerası ise Oyuncak Hikayesi 4 olacak. Oyuncak hikayesi 4 için yeni bir tanıtım videosu ile karakter posteri yayımlandı. Normalde üçüncü filmde Bo Peep karakterini pek görememişti. Fakat görüntülere göre dördüncü bölümde Bo Peep daha fazla karşımıza çıkıyor.

Oyuncak Hikayesi serisi daha önce çıkarmış olduğu 3 filmiyle gişede toplamda 2 milyar dolar gişe hasılatı elde etti. Serinin diğer filminin seslendirme kadrosuna baktığımız zaman ise bu kadroda Tim Allen, Tom Hanks, Kristen Schaal, Joan Cusack, Tony Hale, Bonnie Hunt, Jordan Peele, Keegan – Michael Key, Patricia Arguette, Keanu Reeves gibi tanınmış oyuncular yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise 2015 yapımı olan Ters Yüz’ün Oscar Adaylı senaristi Josh Cooley yer almaktadır.

Oyuncak Hikayesi 4 filminde kaşıktan yapılmış bir oyuncak olan Forky, atılmış olduğu macerayı konu edilmektedir. Forky bir geri dönüşüm projesi ile yaratılmıştır. Fakat oyuncak olduğunu kesinlikle kabul etmemektedir. Her ne kadar tek kullanımlık bir kaşıktan yapılan oyuncak olsa da bu onu kesinlikle kabul etmez. Forky kendisini Bonnie’nin odasına da ait hissetmemektedir. Film ülkemizde 21 Haziran tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.