Helena Zengel’li “Oyunbozan” Filminden Altyazılı Fragman Var!

Helena Zengel’li “Oyunbozan” Filminden Altyazılı Fragman Var!

  7 Ağustos 2019

  1.156 Okunma

2019 Almanya yapımı Dram türünde ki “Oyunbozan” - “Systemsprenger” filminden Türkçe Altyazılı Fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu. Başrollerini; Albrecht Abraham Schuch, Gabriela Maria Schmeide ve Helena Zengel’in paylaştığı yapım, ülkemizde 13 Eylül 2019 tarihinde gösterime girecek.

Filmde yönetmenliği Nora Fingscheidt üstlenirken, senaryosu da yine aynı ismin imzasını taşıyor. Filmde ki oyuncu kadrosu ve rolleri ise şu şekilde sıralanıyor; Michael Heller karakterini Albrecht Abraham Schuch, Frau Bafane karakterini Gabriela Maria Schmeide, Benni karakterini Helena Zengel, Bianca karakterini Lisa Hagmeister, Dr. Schönemann karakterini Melanie Straub, Silvia karakterini Victoria Trauttmansdorff, Elli Heller karakterini Maryam Zaree, Erzieher Robert karakterini Tedros Teclebrhan, Erzieher Wolfgang karakterini Matthias Brenner, Praktikant Dennis karakterini Louis von Klipstein, Heimleiterin Redekamp karakterini Barbara Philipp, Erzieherin Mona karakterini Amelle Schwerk, Verkäuferin karakterini Sashiko Hara, Erzieherin Kati karakterini Fine Belger ve Autofahrerin Frau Herzog karakterini Imke Büchel canlandırıyor.

Oyunbozan Filminin Konusu ise şöyle; Benni, gerçek adı Bernadette olan dokuz yaşında küçük bir kız çocuğudur. Ancak Benni’yi hiç kimse gerçek adıyla çağırmaya cesaret edemez. İlginç tavırları bulunan Benni sosyal hizmetlerin çatısı altındadır ve sosyal hizmet görevlilerinin adeta kabusudur. Bir çok kez koruyucu aile bulmayı başaran sosyal hizmetler kurumu onun huzurla yaşayabileceği bir ev ve aile bulmasına rağmen, küçük kız her dafasında kaçıp, kuruma geri döner. Benni’nin asıl isteği ise kendisine yeni bir koruyucu aile bulunması değil, kendisinden çok korkan ve onu görmek istemeyen annesi Bianca’nın yanına dönmektir.

Oyunbozan – (Systemsprenger) Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.