Netflix’in Yeni Dizisi Outer Banks’ten Fragman Yayınlandı

Netflix’in Yeni Dizisi Outer Banks’ten Fragman Yayınlandı

  3 Nisan 2020

  1.018 Okunma

Dijital yayın platformu Netflix, yeni drama dizisi Outer Banks'ten Türkçe Altyazılı 1. Bölüm Fragmanını izleyicisinin beğenisine sundu.

Her geçen gün izleyicilerine yeni içerikler sunmaya devam eden Netflix, 10 bölümlük drama dizisi Outer Banks’in fragmanını paylaştı. Bir grup gencin başından geçenleri konu alan dizi, 15 Nisan’da prömiyerini yapacak.

Dünya genelini etkileyen Corona virüs salgını nedeniyle insanların izolasyonda olduğu süreçte en çok ilgi gören platform Netflix oldu. İddialı yapımlarına devam eden dijital yayın devi, yeni bir drama dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dizi, Kuzey Karolina sahilindeki tatil beldesi Outer Banks’te yaşayan birbirine sıkı sıkıya bağlı bir grup gencin hikayesini konu alıyor. Bir kasırga sonucu yaz mevsiminde bölgenin elektriksiz kalması, arkadaş grubunu hayat değiştiren kararlar almaya zorlayan bir dizi yasadışı olaylar zincirine neden olur. Elebaşlarının kayıp babasını aramak, yasak aşklar, yüksek miktarlı hazine avı, artan çatışma yazlarını asla unutamayacakları bir gizem ve maceraya dönüştürüyor.

Konusuyla ilgi çeken Outer Banks’in oyuncu kadrosunda Chase Stokes John B rolünde, Rudy Pankow JJ rolünde, Papa rolünde Jonathan Daviss, Kiara rolünde Madison Bailey, Sarah Cameron rolünde Madelyn Cline, Topper rolünde Austin North, Rafe Cameron rolünde Drew Starkey ve Ward Cameron rolünde Charles Esten rol alıyor.

Jonas Pate, Josh Pate, ve Shannon Burke tarafından üretilen 10 bölümlük Netflix dizisi Outer Banks, 15 Nisan’da izleyicilerle buluşacak.

Outer Banks 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.