Örümcek Adam: Evden Uzakta Türkçe Dublajlı Fragman

Örümcek Adam: Evden Uzakta Türkçe Dublajlı Fragman

  3 Ağustos 2019

  1.365 Okunma

Yeni Nesil Örümcek Adam'ı canlandıran Tom Holland'ın başrolünü oynadığı “Örümcek Adam: Evden Uzakta” filminden Türkçe Dublajlı fragman geldi.

Yönetmen koltuğuna Jon Watts’ın oturduğu filmde başrolleri ise; Peter Parker (Örümcek Adam) karakterini canlandıran Tom Holland, Nick Fury karakterini canlandıran Samuel L. Jackson, Quentin Beck (Mysterio) karakterini canlandıran Jake Gyllenhaal, NJ karakterini canlandıran Zendaya, May Parker karakterini canlandıran Marisa Tomei, Happy Hogan karakterini canlandıran Jon Favreau, Ned Leeds karakterini canlandıran Jacob Batalon, Flash Thompson karakterini canlandıran Tony Revolori, Betty Brant karakterini canlandıran Angourie Rice, Brad Davis karakterini paylaşan Remy Hii, Mr. Harrington karakterini canlandıran Martin Starr, Mr. Dell karakterini canlandıran J.B. Smoove, Jason Ionello karakterini canlandıran Jorge Lendeborg Jr., Maria Hill karakterini canlandıran Cobie Smulders ve Dimitri karakterini canlandıran Numan Acar paylaşıyor.

Spider-Man: Far from Home Filminin Konusu: Avengers: Endgame olayları sona erdikten sonra Peter Parker ve arkadaşları Avrupa’ya yaz tatiline giderler. Avrupa’da Peter’ın arkadaşlarının Mysterio adı verilen bir ekip ile başları belaya girer ve onlara bir tek Peter Parker yardımcı olabilir.

Örümcek Adam: Evden Uzakta Filmi Türkçe Dublajlı Fragman izle

Örümcek Adam: Evden Uzakta Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.