“Ölmek İçin Zaman Yok” Filminden Türkçe Poster Geldi!

“Ölmek İçin Zaman Yok” Filminden Türkçe Poster Geldi!

  19 Ekim 2019

  948 Okunma

No Time No Die filminin çekimleri sürüyor. Filmin sonuna gelinmiş durumda iken yeni posterler yayınlanmaya başladı diyebiliriz.

Cary Joji Fukunaga’nın yönetmen koltuğuna oturduğu 25. Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok’tan yeni bir Türkçe poster paylaşıldı. Daniel Craig’in son kez James Bond’a hayat vereceği filmin ardından Bond rolü için büyük bir çekişme başlayacak gibi görünüyor.

Ölmek İçin Zaman Yok‘un konusu ise şöyle: Efsanevi İngiliz ajanı James Bond artık aktif hizmetten ayrılmıştır ve Jamaika’da sakin bir hayatın tadını çıkarmaktadır. Ancak CIA’deki eski arkadaşı Felix Leiter yardım istemek için geldiğinde bu kişisel cenneti kısa ömürlü olur. Kaçırılan bir bilim adamını kurtarmayı içeren görev, ilk başta beklenenden çok daha tehlkeli bir planı ortaya çıkarır.

Bu görev Bond’u, tehlikeli, yeni bir teknolojiyle donanmış gizemli bir kötü adamın izine götürecektir… Filmin oyuncularından Naomie Harris’in yaptığı açıklamaya göre, filmde James Bond ile ilgili birçok sürpriz yer alacak. Sürprizlerden biri, Bond’un bir kadınla duygusal yakınlık kurmasıyla ilgili olacak.

Ayrıca Fleabag’in Emmy ödüllerini toplayan yaratıcısı Phoebe Waller Bridge’in kadın karakterleri geliştirmek üzere No Time To Die’ın senarist kadrosuna katılması, filmle ilgili büyük bir meraka neden olmuştu. Waller Bridge’in çalışmasının filme yansıması heyecanla bekleniyor. Bakalım filmin içerik olarak nasıl bir beklentisi ve bizimle ilgili nasıl bir yaklaşımı olacak? Hep birlikte görelim ve detayları incelemeye başlayalım. Herkes için farklı ve özgün bir dil sunan bu film için, sizler de ihtiyaçlarınıza göre payınıza düşen karakterlere göz atabilirsiniz.

İşte Ölmek İçin Zaman Yok – No Time No Die Filminden Türkçe Poster

Ölmek İçin Zaman Yok Türkçe Poster

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.