“Ölmek İçin Zaman Yok” Filminden Rami Malek’li Özel Video!

“Ölmek İçin Zaman Yok” Filminden Rami Malek’li Özel Video!

  18 Eylül 2020

  4 Okunma

25. James Bond filmi No Time to Die - Ölmek için Zaman Yok filminde Rami Malek'in canlandırdığı kötü karakter Safin hakkında özel bir video yayınlandı.

Daniel Craig’in James Bond karakterine son kez hayat verdiği No Time to Die, Kasım ayında izleyicilerle buluşacak. Başlangıçta filmin 3 Nisan’da gösterime girmesi planlanıyordu ancak koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen filmin 13 Kasım’da sinemalarda yerini alması planlanıyor. Filmin tanıtım çalışmaları devam ederken, Oscar ödüllü Rami Malek’in hayat verdiği Safin karakteriyle ilgili bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

No Time to Die’ın konusu şöyle: “Aktif MI6 görevinden ayrıldıktan sonra Jamaika’da sakin bir hayat süren James Bond’un bu sakin hayatı, CIA’den eski arkadaşı Felix Leiter’ın yardım istemesiyle sona erer. Bond, kaçırılan bir bilim adamını kurtarma görevini üstlenirken, tehlikeli yeni teknolojiyle donanmış gizemli bir kötü adamın izine sürüklenir.”

Cary Joji Fukunaga’nın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Daniel Craig’e Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen ve Rami Malek eşlik ediyor.

Rami Malek’in canlandırdığı Safin karakteri, James Bond’un bugüne kadarki en dehşet verici düşmanı mı olacak? Karakterin tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

ÖLMEK İÇİN ZAMAN YOK – Safin’le Tanışın – (Alt Yazılı Video)

ÖLMEK İÇİN ZAMAN YOK – Safin’le Tanışın – (Dublajlı Video)

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.