Olivia Cook Başrollü Suç Komedisi “Pixie” Filminden Fragman Geldi!

Olivia Cook Başrollü Suç Komedisi “Pixie” Filminden Fragman Geldi!

  17 Eylül 2020

  6 Okunma

Barnaby Thompson'ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu, başrollerinde ise Olivia Cook'un yer aldığı suç komedisi Pixie'den ilk fragman yayınlandı. Film Ekim'de gösterime girecek.

Paramount Pictures, Olivia Cooke ve Alec Baldwin’in başrolünü paylaştığı komedi gerilim filmi “Pixie” nin ilk fragmanını yayınladı. Cooke, bir soygun düzenleyerek annesinin intikamını almak isteyen bir kadını canlandırıyor. Filmin yönetmenliğini genellikle yapımcı olarak tanınan Barnaby Thompson üstleniyor.

Hikaye, bir soygunu planlayarak annesinin intikamını almak isteyen Pixie’ye odaklanıyor. Ancak planların terse gitmesiyle kendini iki genç adamla birlikte İrlanda kırsalında vahşi gangsterler tarafından kovalanırken bulur. Kendi hayatını şekillendirme hakkını almak için ataerkilliği üstlenerek, zekâsını herkese karşı kullanmak zorundadır.

Pixie’nin oyuncu kadrosunda Bates Model, Vanity Fair gibi yapımlarla tanınan Olivia Cook, The Departed, İlişki Durumu Karışık yapımlarının usta aktörü Alec Baldwin, Bohemian Rhapsody, X-Men: Apocalypse gibi yapımların genç ismi Ben Hardy, A Very English Scandal, Vikings ve Peaky Blinders ile tanınan Daryl McCormack’in yanı sıra Colm Meaney, Dylan Moran, Chris Walley gibi isimler yer alıyor.

Pixie, İrlanda ve Birleşik Krallık sinemalarında 23 Ekim’de izleyicilerle buluşacak.

Pixie (2020) Filmi Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.