“O Bölüm 2” Filminden Tüyler Ürpertici Poster Geldi

“O Bölüm 2” Filminden Tüyler Ürpertici Poster Geldi

  18 Temmuz 2019

  1.191 Okunma

Dünyaca ünlü korku yazarı Stephen King'in eserinden uyarlanılarak beyazperdeye aktarılan "O" filminin devam halkası olan "O Bölüm 2" filminden tüylerinizi ürpertecek yeni poster geldi.

Yeni yayınlanan posterde efsaneleşmiş ikonik palyaço Pennywise’ı görüyoruz. Posterin tüylerinizi diken diken yapacak mesajı ise; “Sona eriyor.”

Devam filminde de karşımıza yönetmen koltuğuna Andy Muschietti oturacak. Filmin başrollerini ise ilk filmden hatırlanacağı üzere Beverly karakterini canlandıran Jessica Chastain oynayacak. Ünlü aktris daha önce “The Help” ve “Zero Dark Thirty” filmlerinde ki perfonmansı ile 2 defa OSCAR Ödüllerine aday gösterilmişti. Jessica Chastain’e ilk filmdeki Bill karakterini canlandıran BAFTA Ödüllü dünyaca ünlü oyuncu James McAvoy eşlik ediyor. İkonik acımasız palyaço olan Pennywise ise bir kez daha Bill Skarsgård canlandırıyor. Filmde; Richie Tozier karakteri ile karşımıza çıkacak olan Bill Hader ve Ben Hanscom karakteri ile karşımıza çıkacak olan Jay Ryan‘ın nasıl bir perfonmans gösterecekleri ise büyük merak konusu. Filmdeki diğer oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Finn Wolfhard, Sophia Lillis, Jack Dylan Grazer, Jake Weary, Jaeden Martell, Javier Botet, James Ransone, Xavier Dolan, Jess Weixler, Teach Grant ve Will Beinbrink.

Filmin Konusu : İlk filmdeki olayların üzerinden tam 27 yıl geçmiştir. Palyaço Pennywise geri dönmüştür. 27 yıl önce birbirlerine söz veren çocuklar ise artık birer yetişkin olmuş ve Pennywise ile karşı karşıya gelmek için tekrar kasabaya dönmüşlerdir. Artık birer yetişkin olan bireyler için zorlu bir süreç başlayacaktır. Çünkü onlar birbirlerini 27 yıldır görmüyordur ve bu artık birbirlerini tanımadıkları anlamına geliyordur. Bu süreci atlatmak onlar için oldukça güç bir dönem olacak. Beverly yetişkinliğe ermiş ve çok güzel bir kadın haline gelmiştir. Ancak özel yaşantısında sevgilisinden şiddet görüyordur. Bill ise evlenmiş bir adamdır. 27 yıl önce tanışmış olan bu çocuklar palyaçoya karşı bir kez daha tüm zorlukların üstesinden gelip el ele vermek ve galip gelmek zorundadırlar.

Yılın en çok merak edilen korku gerilim türünde ki It Chapter Two filminin ülkemizde ki gösterim tarihi 13 Eylül 2019 olarak açıklandı.

İşte Merakla Beklenen “It Chapter Two” – “O Bölüm 2” Filminden Tüyler Ürpertici Poster

O Bölüm 2 Filminden Tüylerinizi Ürpertecek Poster Geldi

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.