Normal People Yıldızı Paul Mescal, The Lost Daughter’ın Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Normal People Yıldızı Paul Mescal, The Lost Daughter’ın Oyuncu Kadrosuna Katıldı

  31 Ağustos 2020

  9 Okunma

Paul Mescal, Olivia Colman, Jessie Buckley, Dakota Johnson ve Peter Sarsgaard’ın yer alacağı Maggie Gyllenhaal'ın yöneteceği The Lost Daughter filminin oyuncu kadrosuna katıldı.

Normal People’da gösterdiği performansla 2020’nin en büyük çıkışını yakalayan Paul Mescal, şimdi ise ilk büyük film rolünü üstlenmeye hazırlanıyor. İrlandalı aktör, Maggie Gyllenhaal’ın Elena Ferrante’nin 2006 tarihli aynı adlı romanından uyarladığı ve ilk yönetmenlik denemesini yaptığı The Lost Daughter filminde rol alacak.

Mescal, Olivia Colman, Jessie Buckley, Dakota Johnson ve Peter Sarsgaard da dahil olmak üzere bir dizi tanınmış isme eşlik edecek. Projeye dahil olduğunu Twitter hesabında paylaştığı gönderi ile doğrulayan aktör, çok heyecanlı olduğunu ifade etti.

The Lost Daughter’ın resmi özeti şöyle: Kızları evden ayrıldığında, Leda bir yalnızlık ve özlem dönemi beklemektedir. Ancak bunun yerine hayatı daha kolay hale gelmiş, daha özgürleşmiş hisseder. İtalya’nın güneyinde küçük bir sahil kasabasında deniz kenarında tatil yapmaya karar verir. Ancak birkaç günlük sakin ve sessizliğin ardından işler tehditkar bir hal almaya başlar. Leda, varlığı tedirgin hatta bazen tehditkar bir aile ile karşılaşır. Görünüşte küçük, anlamsız bir olay meydana geldiğinde, Leda bir anne olarak yaptığı zor ve alışılmadık seçimlerinin hatıraları ve bunun kendisi ile ailesi için sonuçlarından etkilenir. Bir kadının kendini hoş bir şekilde yeniden keşfetmesinin görünüşte dingin hikayesi, kısa sürede huzursuz bir geçmişle vahşi bir yüzleşmenin hikayesine dönüşür.

Filmde Olivia Colman profesör Leda’yı canlandırırken, Dakota Johnson ise tüm olayların başlamasına neden olan Nina karakterini canlandıracak. The Lost Daughter’ın vizyon tarihi ise henüz belirsiz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.