Noomi Rapace ve Joel Kinnaman Başrollü Gerilim Filmi “The Secrets We Keep”ten Fragman!

Noomi Rapace ve Joel Kinnaman Başrollü Gerilim Filmi “The Secrets We Keep”ten Fragman!

  19 Ağustos 2020

  10 Okunma

Bleecker Street, Noomi Rapace ve Joel Kinnaman'ın başrolleri paylaştığı "The Secrets We Keep"in ilk fragmanını paylaştı.

Bleecker Street, İsveçli süper starlar Noomi Rapace ve Joel Kinnaman’a Chris Messina ve Amy Seimetz’in eşlik ettiği “The Secrets We Keep”in ilk fragmanını yayınladı. film, Savaş suçlusu olarak algılanan birinden intikam almak isteyen bir kadının hikayesini anlatıyor.

The Secrets We Keep, İkinci Dünya Savaşı sonrası Amerika’da geçiyor. Eşiyle birlikte kenar mahallede yeniden bir hayat kuran bir kadın, komşusunu kaçırır ve kendisine karşı işlediğine inandığı iğrenç savaş suçlarından intikam almak ister. İntikam arayışında olan kadın, defalarca inkar etmesine rağmen komşusunu rehin tutmaya devam eder.

Yuval Adler, Ryan Covington ile birlikte senaryosunu yazdığı The Secrets We Keep’in yönetmenliğini üstlendi.
Film, Ingenious Media ve Fibonacci Films ile ortaklaşa AGC Stüdyolarından geliyor. Di Bonaventura Pictures’dan Lorenzo di Bonaventura ve Erik Howsam, AGC’den Stuart Ford, Greg Shapiro ve Echo Lake Entertainment’tan Adam Riback ile birlikte yapımcılığını üstlendi.

The Secrets We Keep, 16 Eylül’de sinemalarda yayınlanacak, 16 Ekim’de ise Ev Sineması’nda yer alacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.