No Time To Die, En Yüksek Bütçeli James Bond Filmi Olacak

No Time To Die, En Yüksek Bütçeli James Bond Filmi Olacak

  10 Aralık 2019

  762 Okunma

Daniel Craig'in beşinci ve son kez James Bond rolü oynayacağı serinin 25.halkası No Time to Die, serinin şimdiye kadarki en yüksek bütçeli filmi olacak.

İlk kez 1952 yılında izleyici ile buluşan James Bond, bugüne kadar birçok aktör tarafından canlandırıldı. Casino Royal filminden bugüne James Bond karakterine hayat veren Daniel Craig, serinin 25.filmi olan No Time To Die ile beşinci ve son kez izleyicilerin karşısına çıkacak.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre,Cary Joji Fukunaga’nın yönetmenliğini yaptığı film, 250 milyon dolarlık bütçeye sahip. Serinin en pahalı filmi olmaya hazırlanan No Time To Die, 201 yapımı Spectre’nin bütçesini 5 milyon dolar ile geçmiş olacak.

Başrolünü Daniel Craig’in üstlendiği No Time To Die’ın oyuncu kadrosunda Rami Malek,Naomie Harris, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Christoph Waltz ve Jeffrey Wright gibi başarılı isimler de yer alıyor. Daniel Craig’in ardından ikonik karakteri kimin canlandıracağı ise bilinmiyor. İngiliz aktör Idris Elba’nın 007 karakterini Daniel Craig’den devralacağı da söylentiler arasında.

Filmin konusu ise şöyle: Aktif hizmetten ayrılan James Bond, Jamaika’da sakin hayatını sürdürmektedir. Ancak CIA’daki arkadaşı Felix Leiter’in yardım istemesiyle sakin hayatı kısa ömürlü olur. Tehlikeli görev, kaçırılan bir bilim adamını kurtarmayı içermektedir.

Daniel Craig’in son kez James Bond olarak izleyici karşısına çıkacağı No Time To Die, 2 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.