Nicole Kidman, Amazon’un Yeni Dizisinde Başrol ve Yapımcı Olacak

Nicole Kidman, Amazon’un Yeni Dizisinde Başrol ve Yapımcı Olacak

  29 Ekim 2020

  1 Okunma

Nicole Kidman, Amazon için üretilecek olan "Things I Know to be True" dizisinin başrolünü ve yapımcılığını üstlenecek.

Amazon Studios, Andrew Bovell’in ödüllü oyunu Things I Know to Be True’dan uyarlanacak olan, Oscar ve Emmy ödüllü Nicole Kidman’ın Blossom Films başlığı altında başrolü ve yapımcılığını üstlendiği bir TV dizisi uyarlaması sipariş etti. Seri, Bob ve Fran Price karakterlerinin yetişkin çocuklarının hayatlarının akışını değiştiren beklenmedik kararlar vermelerine odaklanırken, bir evliliğin dayanıklılığı ve bir ailenin sevgisinin değişen doğasıyla ilgilidir.

Yeni projesiyle ilgili konuşan Kidman, şu sözleri sarf etti: “Sidney’de Andrew’un oyununu izlerken, o olağanüstü tiyatro deneyimlerinden birini yaşarken yaşadığım deneyimi asla unutmayacağım. Andrew’ün oyunu nefis ve dizi için senaryoları da aynı derecede iyi. Amazon’un inancı, Jen Salke’nin rehberliği ve olağanüstü prodüksiyon ekibiyle projenin nasıl olabileceğine dair büyük umutlarımız var.”

Bovell ise,”Nicole Kidman gibi bir aktörün Fran Price rolüyle dizinin başrolünde yer alması beni çok heyecanlandırdı. Bir anne ve bir kadın olarak karmaşık, zor ve son derece zorlayıcıdır. Amazon Studios’un önemine sahip bir şirketin hikayeye böylesine güven duyması ve bunu küresel bir izleyici kitlesine ulaştırması beni de heyecanlandırıyor.” dedi.

Bovell, Blossom Films’den Kidman ve Per Saari ile birlikte Things I Know To Be True’nun baş yapımcısı olarak görev yapacak . Amanda Higgs ve Alastair McKinnon, Matchbox Pictures’ın yönetici yapımcı olarak, Jan Chapman ise baş yapımcı olarak görev alacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.