Nicolas Cage, Color Out of Space’in Başrolünde

Nicolas Cage, Color Out of Space’in Başrolünde

  25 Ocak 2019

  227 Okunma

Ünlü oyuncu Nicolas Cage'in, Color Out of Space filminde başrol oynayacağı açıklandı.

Ünlü oyuncu Nicolas Cage, yapımını Elijah Wood’un yapım şirketi olan SpectreVision’un üstlenmiş olduğu Color Out of Space isimli korku filminde başrolde oynayacak.

Güney Afrikalı bir yönetmen olan Richard Stanley, 20 yıldan sonra ilk defa Color Out of Space filmi için yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. Belirtilen filmin çekimleri ise gelecek ay içerisinde başlatılacak. Stanley filmin senaryosunu ise Scarlett Amaris ile beraber yazdı. Proje H.P. Lovecraft kısa romanına dayanıyor. Film sayesinde Cage ile SpectreVision tekrar bir araya geliyorlar. SpectreVision şirketi aynı zamanda Nicolas Cage’in 2018 yılında rol almış olduğu Mandy filminin de yapım şirketiydi. Filmin kadrosunda Cage’in dışında Tommy Chong, Joely Richardson, Julian Hilliard, Elliot Knight ve Q’Orianka Klicher gibi isimler de yer alıyor.

Color Out of Space filminde 21’nci yüzyılın karmaşasından kaçmak isteyen bir aile konu edilmektedir. Bu aile bütün bu karmaşadan kaçabilmek için New England’dan uzakta kırsal bir bölgede yer alan bir çiftliğe taşınıyor. Ailenin evinin ön bahçesine ise bir göktaşı düşer ve bu göktaşı farklı bir uzay zamanının özelliklerine sahip olan gezegen renginin topraklarına bulaşmasına sebep olur. Aile incelemeleri sonucunda bu kendilerine yabancı olan gücün dokunduğu bütün canlıları yavaş yavaş değiştirdiğini görür. Filmin yapımcıları arasında ise Josh C. Waller, Daniel Noah, Elijah Wood, Lisa Whalen yer almaktadır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.