Nicola Kidman’lı HBO Dizisi “The Undoing”den Yeni Fragman Yayınlandı!

Nicola Kidman’lı HBO Dizisi “The Undoing”den Yeni Fragman Yayınlandı!

  25 Eylül 2020

  4 Okunma

HBO, başrollerinde Nicole Kidman ve Hugh Grant'ın yer aldığı The Undoing'den yeni fragman yayınladı. The Undoing, 25 Ekim'de izleyici ile buluşacak.

HBO’nun “Big Little Lies” uyarlamasında birlikte çalışan ve övgü toplayan Nicola Kidman ve senarist David E. Kelley, “The Undoing” ile bu başarıyı tekrarlamayı hedefliyor. HBO, yakında izleyici ile buluşacak olan The Undoing’den yeni bir fragman yayınladı.

Kidman ve Hugh Grant’in başrollerini üstlendiği “The Undoing”, Jean Hanff Korelitz’in 2014 tarihli romanı “You Should Have Known”a dayanıyor. Dizi, yazar ve yapımcı David E. Kelley tarafından uyarlanıyor. The Undoing, başarılı bir terapist olan Grace Fraser’ın bir felaketin ardından kocasının kaybolması sonrasında yaşadıklarını konu alıyor.

WarnerMedia’ya göre “The Undoing” in özeti şöyle: “Grace Fraser ve Jonathan Sachs kendileri için hayal ettikleri hayatı yaşamaktadır ancak Bir gecede hayatlarında bir uçurum açılır: şiddetli bir ölüm ve korkunç ifşaatlar zinciri. Yaygın ve genel bir felaketin ardından geride kalan ve kendi tavsiyesini dikkate almadığı yollardan dehşete düşen Grace, alıştığı yaşamı bırakmalı, çocuğu ve ailesi için başka bir hayat yaratmalıdır.”

Susanne Bier tarafından yönetilen 6 bölümlük dizinin oyuncu kadrosunda Edgar Ramírez, Noah Jupe, Lily Rabe, Noma Dumezweni, Sofie Gråbøl, Matilda De Angelis, Ismael Cruz Córdova ve Donald Sutherland yer alıyor.

10 Mayıs’ta izleyici ile buluşması beklenen ancak koronavirüs nedeniyle prodüksiyonu geciken The Undoing, 25 Ekim’de yayınlanacak.

HBO Dizisi The Undoing Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.