Netflix’in Yıldız Kadrolu Yeni Gerilim Filmi The Devil All the Time’dan İlk Fragman!

Netflix’in Yıldız Kadrolu Yeni Gerilim Filmi The Devil All the Time’dan İlk Fragman!

  15 Ağustos 2020

  11 Okunma

Dijital yayın devi Netflix'in oyuncu kadrosunda birçok yıldız ismi bir araya getiren gerilim türündeki yeni orijinal filmi The Devil All the Time'dan ilk fragman geldi.

Tom Holland, Robert Pattinson, Bill Skarsgard gibi yıldız isimlerin yer aldığı Netflix yapımı gerilim filmi, gelecek ay izleyicilerle buluşacak. Filmin tanıtım çalışmalarını yapan yayın devi, filmden ilk fragmanı yayınladı.

Donald Ray Pollock’un aynı adlı eserinden uyarlanan psikolojik-gerilim türündeki The Devil All the Time, II.Dünya Savaşı ile Vietnam Savaşı arasında geçiyor. Karısını kaybeden bir savaş gazisinin ve oğlunun şiddete meyilli birine dönüşmesi, seri katil olan bir çift, bir din adamı ve fiziksel engelli yardımcısının kanundan kaçış hikayesi filmin konusunu oluşturuyor.

The Devil All the Time filminin oyuncu kadrosunda Tom Holland, Robert Pattinson, Mia Wasikowska, Sebastian Stan, Bill Skarsgård, Haley Bennett, Jason Clarke, Riley Keough ve Eliza Scanlen gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Antonio Campos üstleniyor. Nine Stories tarafından üretilen filmin yapımcıları arasında Jake Gyllenhaal, Riva Marker, Max Born ve Randall Poster bulunuyor.

The Devil All the Time, 16 Eylül’de Netflix kütüphanesinde yerini alacak. Filmin ilk fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

The Devil All the Time (2020) Resmi Fragman

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.