Netflix’in Yeni Dizisi Atiye’den Fragman Yayınlandı

Netflix’in Yeni Dizisi Atiye’den Fragman Yayınlandı

  14 Aralık 2019

  1.646 Okunma

Netflix'in orijinal yapımlarından Beren Saat başrollü Atiye dizisinden ilk fragman paylaşıldı. Dizi 27 Aralık'ta Netflix'te izleyicilerle buluşacak.

Netflix’in yeni Türk dizisi Atiye’den fragman yayınlandı. Şengül Boybaş’ın “Dünyanın Uyanışı” adlı eserinden esinlenen dizi, Göbeklitepe, Nemrut, İstanbul bölgelerinde geçecek ve Atiye isimli ressam bir kadının mistik hikayesini konu alacak. Netflix’te yayınlanacak olan dizi 8 bölümden oluşuyor.

Dizinin konusu ise şöyle: Ailesi ve sevgilisi ile İstanbul’da mutlu bir hayat süren Atiye’nin hayatı dünyanın eski tapınağı Göbeklitepe’ye yaptığı bir geziyle değişir. Atiye’nin ziyareti sırasında, bölgede kazı çalışması yapan arkeolog Erhan, Atiye ve Göbeklitepe arasında mistik bir ilişki olduğuna dair bir sembol bulur. Resim yapmaya başladığı zamandan beri bu sembolü çizen ve nedenini bilmeyen Atiye bu gizemli olayın peşine düşmeye karar verir. Atiye, aradığı cevabı bulmak için antik tapınakta geçmişini aramaya başlar. Gizem perdesi aralandıkça Atiye geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgular.

Netflix’in yen projesinin yönetmenliğini Onur Güvenatam üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün yanı sıra Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova gibi isimler de yer alıyor.

Dizi, 27 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Atiye 1. SEzon 1. Bölüm Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.