Netflix’in Yeni Dizisi Another Life’tan Altyazılı İlk Fragman

Netflix’in Yeni Dizisi Another Life’tan Altyazılı İlk Fragman

  14 Temmuz 2019

  1.065 Okunma

Netflix 10 bölümden oluşan Another Life dizisinden ilk fragmanını izleyici karşısına sundu. Astronot Niko Breakinridge önderliğindeki ekibin zorlu mücadelesini anlatan film şimdiden merak uyandırmaya başladı.

Dünya dışında yaşam formları adına yapılan bir yolculukta önüne çıkan engellerle cebelleşen ve dünyaya dönmeye çalışan ekibin bu sefer nelerle karşılaşacağı izleyiciyi soluk soluğa bırakacak gibi…

Dünyaya dönmek için her yolu deneyen ekip amacına ulaşabilecek mi? Merakla beklenen konular arasında.

Film başrolünde Katee Sackhoff yer alıyor. Katee Sackhoff daha öncesinde Battlestar Galactica’dan akıllarda iz bırakmıştı. Oyuncu kadrosu ise oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Samuel Anderson, Jake Abel, Jessica Camacho, Selma Blair, Tyler Hoechlin, Grey Hovanessian, Justin Chatwin, Blu Hunt ve Elizabeth Faith Ludlow gibi isimler kadroyu tamamlıyor.

Aaron Martin dizinin senaristleri arasında yer alırken yapımcılığı ile dikkat çeken “Alias Grace”, ”Rookie Blue” ve “Haven” gibi projelerde yapımcılığı üstlenen Noreen Halperın oluyor.

Another Life 25 Temmuz’da Netflix’te yayınlacak.

Another Life Türkçe Altyazılı Fragmanı

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.