Netflix’in Yeni Bilim Kurgu Dizisi “Away”den İlk Fragman!

Netflix’in Yeni Bilim Kurgu Dizisi “Away”den İlk Fragman!

  16 Ağustos 2020

  10 Okunma

Netflix, Hilary Swank'ın başrolünde yer aldığı yeni bilim kurgu draması Away'den Türkçe altyazılı fragmanı yayınladı.

Netflix Türkiye, Oscar ödüllü oyuncu Hilary Swank’in Mars’a bir yolculuğa öncülük eden bir astronotu canlandırdığı yeni bilim kurgu draması “Away”in resmi fragmanını yayınladı. Andrew Hinderaker ve Jessica Goldberg’ün yaratıcılığıı üstlendiği dizi 4 Eylül’de platformda yayınlanacak.

Away’in resmi özeti şöyle: “Away, insanların elde edebileceği inanılmaz ilerlemeleri ve yol boyunca yapmaları gereken kişisel fedakarlıkları kutlayan destansı bir ölçekte heyecan verici ve duygusal bir dram. Amerikalı astronot Emma Green (Hilary Swank), Mars’a ilk görevinde uluslararası bir mürettebata liderlik etmeye hazırlanırken, kocasını ve kızını ona en çok ihtiyaç duyduklarında geride bırakma kararını uzlaştırmalıdır. Mürettebatın uzaya yolculuğu derinleştikçe kişisel dinamikler ve sevdiklerinden uzakta olmasının dünya üzerindeki etkileri giderek daha karmaşık hale gelir. Dizi, bazen yıldızlara ulaşmak için evimizi geride bırakmamız gerektiğini gösteriyor.”

Andrew Hinderaker’ın yaratıcısı olduğu dizinin yapımcılığını Jessica Goldberg, Jason Katims, Matt Reeves, Andrew Hinderaker, Edward Zwick, Hilary Swank, Adam Kassan ve Jeni Mulein üstleniyor. Bilim Kurgu dramasının oyuncu kadrosunda Hilary Swank’e Josh Charles, Talitha Bateman, Adam Irigoyen, Vivian Wu, Ray Panthaki, Mark Ivanir ve Ato Essandoh gibi isimler eşlik ediyor.

Away, 4 Eylül’de Netflix’ye yayında olacak.

Away (2020) Türkçe Altyazılı Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.