Netflix’in Sevilen Dizisi You’nun 2. Sezonundan Fragman!

Netflix’in Sevilen Dizisi You’nun 2. Sezonundan Fragman!

  8 Aralık 2019

  1.413 Okunma

Penn Badgley'in başrolünde yer aldığı Netflix dizisi You'nun 2.Sezonundan fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl Netflix’te izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni alan You’nun 2.sezonundan fragman yayınlandı. Greg Berlanti ve Sera Gamble’ın yaratıcısı olduğu You’nun ikinci sezonu 26 Aralık 2019 tarihinde yayında olacak.

Caroline Kepnes’ın romanından uyarlanan dizinin ilk sezonu, Penn Badgley’in canlandırdığı Joe Goldberg’i konu alıyordu. Joe, Guinevere Beck isimli bir kadına aşık olarak takıntı haline getiren getiriyor. Sezon sonu Joe’nun Beck’i öldürmesi ve sürpriz bir ziyaretle sonuçlanmıştı.

You’nun ikinci sezonunda Joe, ilk sezonda yaşananların ardından New York’tan kaçıyor. Los Angeles’ta geçecek olan ikinci sezonda Joe ve Candace’nin geri dönmesiyle altüst olan hayatına odaklanacak. Eski sevgilisi Joe’nun geri dönüşü nedeniyle kaçarak Los Angeles’e yerleşen Joe, markette çalışan Love isimli bir kadına aşık oluyor. Love karakterini canlandıran isim ise Victoria Pedretti olacak.

İkinci sezonda oyuncu kadrosunda James Scully,Amber Childers, Carmela Zumbado, Jenna Ortega, Chris D’elia gibi isimler yer alıyor.

Berlanti Productions, Man Sewing Dinosaur ve Alloy Entertainment’in yapımcılığı üstlendiği You’nun ikinci sezonu 26 Aralık 2019’da Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

You 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.