Netflix Yapımı Komedi Korku Filmi “Vampires Vs. The Bronx”tan Fragman!

Netflix Yapımı Komedi Korku Filmi “Vampires Vs. The Bronx”tan Fragman!

  29 Eylül 2020

  5 Okunma

Netflix, Osmany Rodriguez'in komedi-korku filmi Vampires vs. the Bronx için fragman ve poster yayınladı.

Netflix, Cadılar Bayramı zamanında olacak şekilde ayarlanan yeni korku komedi filmi ‘Vampires Vs. The Bronx’tan ilk tam fragmanı yayınladı. Çocukların canavarlara karşı savaş açma hikayesi vampirlerle birleştiriliyor. Bronx’tan bir grup genç arkadaşın mahallelerini vampirlerden kurtarmak için savaşmalarını anlatıyor.

Osmany Rodriguez’in yönetmenliğini yaptığı Vampires Vs. The Bronx’un fragmanında, Bronx’ta yaşayan çocuklar mahallede kaybolan insanların peşine düşüyor. Siyahilerin peşine düşen beyaz vampirler, New York şehrinin bu ikonik bölümünü işgal ederken bir grup küçük çocuk, tehdidi ortadan kaldırmayı üstlenir.

Saturday Night Live’in birçok bölümünü yöneten Osmany Rodriguez’in senaryosunu Blaise Hemingway’in birlikte yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Jaden Michael, Gerald W. Jones III, Gregory Diaz IV, Sarah Gadon, Cliff “Method Man” Smith, Shea Whigham gibi isimler yer alıyor.

Vampires Vs. The Bronx, 2 Ekim’de Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Vampires Vs. The Bronx (2020) Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.