Netflix, “V-Wars” ve “October Faction” Dizilerini İptal Etti

Netflix, “V-Wars” ve “October Faction” Dizilerini İptal Etti

  3 Nisan 2020

  1.004 Okunma

IDW Entertainment tarafından üretilen iki drama dizisi V-Wars ve October Faction ilk sezonun ardından sona erdi.

IDW Entertainment tarafından üretilen her iki drama dizisi de dijital yayın platformu Netflix’te yalnızca bir sezon yayınlandı. Netflix’in IDW tarafından üretilen üç drama dizisinden ikisi artık devam etmeyecek. Lock & Key’in 2.sezon için onay almasının ardından platform, V-Wars ve October Faction dizilerini iptal etmeyi tercih etti. V-Wars ve Ekim Faction her biri sırasıyla 5 Aralık ve 23 Ocak başladıktan sonra 1 sezon olarak yayınlandı.

İptaller, izleyici kitlesini açıklamayan Netflix’in kendi iç verilerine dayanarak yenileme ve iptal kararları almaya devam etmesiyle geldi. Platform, raporları gözden geçiriyor ve başka bir sezondaki finansal yatırımın aboneleri için değerli olup olmayacağını veya bu fonların yeni içerikle daha iyi sunulup sunulmayacağını düşünüyor.

V-Wars ve October Faction, Netflix’te Messiah, AJ and Queen, Spinning Out, Soundtrack ve Daybreak gibi yakın zamanda iptal edilen dizilere katılarak en son yapımlar oldu.

V-Wars, gizemli bir hastalık en iyi arkadaşı Michael Fayne’yi diğer insanlardan beslenen katil bir yırtıcıya dönüştürdüğünde korku dünyasına giren Dr. Luther Swann etrafında dönüyordu. Steve Niles tarafından yazılan October Faction ise canavar avcıları olarak birlikte çalışan evli çift etrafında dönen bilim kurgu serisiydi.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.