Netflix, The Witcher’ın Animesini Çekeceğini Duyurdu!

Netflix, The Witcher’ın Animesini Çekeceğini Duyurdu!

  23 Ocak 2020

  1.181 Okunma

Abonelerine orijinal ve yeni içerikler sunmaya devam eden dijital yayın platformu Netflix, 2019'un sonlarında Andrzej Sapkowski'nin romanından uyarlanan The Witcher serisini yayınladı. Platform, fantastik seriye bir anime filmi çekmeye karar verdiğini açıkladı. NX Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre anime filmin adı The Witcher: Nightmare of The Wolf olacak.

NX hesabından yapılan açıklamaya göre anime filmi, kıtanın karşı karşıya olduğu yeni bir tehdidi konu alacak. Ayrıca dizinin yaratıcısı Lauren S. Hissrich ve senaristlerinden Beau DeMayo da ekipte yer alacak.

“Söylentiler doğru, yeni bir Witcher hikayesi hazırlık aşamasında. The Witcher: Nightmare of the Wolf, bizi Kıta’nın karşı karşıya olduğu yeni bir tehdide geri götürecek. The Witcher ekibi Lauren S. Hissrich ve Beau De Mayo ve The Legend of Korra’nın arkasındaki stüdyo Studio Mir tarafından sizlere sunuluyor.”

Dizinin yaratıcısı Lauren S. Hissrich ise attığı twitte bunun The Witcher dünyası için büyük gün olduğunu belirterek “Bunu bir yıldan fazladır sır olarak saklıyorum” diyerek seri başlamadan önce anime filmin planlandığını açıkladı.

İlk sezonuyla Netflix’te 76 milyon kullanıcıya ulaşan The Witcher’ın ikinci sezonu 2021’de izleyici ile buluşacak. Hazırlık aşamasında olan anime filmle ilgili ise şimdilik daha fazla detay bilinmiyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.