Netflix, The Witcher’dan Son Fragman Yayınladı

Netflix, The Witcher’dan Son Fragman Yayınladı

  13 Aralık 2019

  1.131 Okunma

Sevilen fantastik serinin dizi uyarlaması The Witcher'dan yayınlanmasına kısa süre kala son fragman paylaşıldı.

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin fantastik romanından uyarlanan The Witcher’ın yayınlanmasına kısa bir süre kaldı. 20 Aralık’ta yayınlanacak The Witcher’ın tanıtım çalışmalarını hızlandıran Netflix, diziden bir fragman daha yayınladı.

Game of Thrones’un final yapmasının ardından dikkatleri üzerine çeken The Witcher, 20 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak. Yayınlanan son fragmanda dizinin konusuyla ilgili daha fazla detay bulunuyor. Fragmanın odağındaki karakter Prenses Ciri. Fragmanda Geralt of Rivia, Ciri’yi bulup koruyacağına ve sağ salim geri getireceğine dair söz veriyor.

İlk sezonu yayınlanmadan ikinci sezonu için onay verilen The Witcher’ın ilk sezonu için yaklaşık 80 milyon dolar harcama yaptı. İnsanüstü güçlere sahip yaratık avcısı Rivialı Geralt’ın Prenses ve cadı ile yolunun kesişmesinin ardından vereceği mücadeleyi konu alan dizinin oyuncu kadrosunda Henry Cavill’e Freya Allen, Anya Chalotra, Eamon Farren, Adam Levy, MyAnna Buring gibi isimler yer alıyor.

Lauren S. Hissrich’in yaratıcısı olduğu uyarlamanın ilk bölümlerinin yönetmenliğini Alik Sakharov üstlendi. Game of Thrones’un yerini doldurması beklenen The Witcher, 20 Aralık’ta Netflix’te yayında olacak.

The Witcher Türkçe Altyazılı Son Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.