Netflix, The Witcher’dan Karakter Tanıtım Videoları Yayınladı!

Netflix, The Witcher’dan Karakter Tanıtım Videoları Yayınladı!

  15 Aralık 2019

  1.640 Okunma

Dijital yayın platformu Netflix, Henry Cavill'in başrolünü üstlendiği The Witcher dizisinden karakter tanıtım videoları yayınladı.

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı fantastik kitap serisinden uyarlanan The Witcher’ın Netflix’te izleyiciyle buluşmasına kısa bir süre kaldı. Netflix, sevilen serinin dizi uyarlamasından karakter tanıtım videoları paylaştı.

20 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak olan The Witcher’ın ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Heyecanla beklenen yapım henüz ilk sezonu yayınlanmadan ikinci sezon için onay aldı bile. Platformun iddialı yapımı The Witcher, insanüstü yeteneklere sahip yaratık avcısı olan Geralt of Rivia’nın maceralarını konu alıyor. Güçlü bir cadı ve genç bir prensesle yolu kesişen Geralt, hayatta kalmak için amansız bir mücadele verecektir.

Yapımcılığını ve senaristliğini Lauren Schmidt Hissrich’in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Henry Cavill’in yanı sıra Freya Allen (Prenses Cirilla),Anya Chalotra (Yennefer), MyAnna Buring (Tissaia), Adam Levy (Mousesack), Eamon Farran (Cahir) gibi oyuncular da yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda House of Cards, Game of Thrones gibi sevilen yapımlarda imzası olan Alik Sakharov oturuyor. Dizinin birçok bölümünde yönetmenliği Sakharov üstlenirken, kalan bölümlerin yönetmenliğini Charlotte Brandstrom ve Alex Garcia Lopez üstlendi.

Geralt of Rivia Karakterinin Tanıtım Videosu

Prenses Cirilla Karakteri Tanıtım Videosu

Vengerbergli Yennefer Karakteri Tanıtım Videosu

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.