Netflix, Tarihi Drama Dizisi Bridgerton’dan Tanıtım Fragmanı Yayınladı

Netflix, Tarihi Drama Dizisi Bridgerton’dan Tanıtım Fragmanı Yayınladı

  3 Kasım 2020

  4 Okunma

Netflix, Julia Quinn’in çok satan roman serisine dayanan Bridgerton'un tanıtım fragmanını yayınladı. Dizi, Aralık ayında seyircilerle buluşacak.

How to Get Away with Murder, Grey’s Anatomy gibi yapımlara imza atarak başarı yakalayan Shonda Rhimes’in yapımcılığını üstlendiği tarihi drama dizisi Bridgerton’dan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix, yakın zamanda izleyici ile buluşacak olan Shonda Rhimes serisi Bridgerton’ın çıkış tarihini de böylece duyurmuş oldu.

Londra yüksek sosyetesinin zirvede olduğu dönemde geçen, romantik, skandallarla dolu ve zeki bir dizi olan Bridgerton, güçlü bir ailenin en büyük kızı olan Daphne’nin Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına girişini ve yaşadıklarını anlatıyor. Ebeveynlerinin ayak izlerini takip etmeyi ve gerçek aşkı bulmayı uman Daphne’nin potansiyel taliplerinin sayısı azaldıkça, genç mirasçının seçeneği kalmaz. Daphne, evlilik piyasasındaki başarısızlığına rağmen arzu edilen ancak asi bekar olan Hastings Düküyle tanışır.

Julia Quinn’in romantik dram kitap serisine dayanan Bridgerton’da Daphne ve Dük arasında gerçek bir çekim oluşmaya başlar ve aynı zamanda toplumun bir çift olarak gelecekleri için beklentilerini yönlendirmek zorunda kalırlar.

Bridgerton’ın kadrosunda Jonathan Bailey, Nicola Coughlan, Claudia Jessie, Ruby Barker, Adjoa Andoh, Golda Rosheuvel, Luke Thompson, Luke Newton, Ruby Stokes, Will Tilston, Florence Hunt, Ruth Gemmell, Bessie Carter, Harriet Cains, Polly Walker, Ben Miller, Sabrina Bartlett, Martins Imhangbe ve Lorraine Ashbourne gibi isimler yer alıyor.

Chris Van Dusen’ın yaratıcısı ve showrunnerı olduğu dizinin yönetici yapımcıları arasında Rhimes ve Betsy Beers yer alıyor. Julie Ann Robinson, Sheree Folkson, Tom Verica ve Alrick Riley’in yönetmenler arasında yer aldığı Bridgerton, 25 Aralık’ta Netflix’te yerini alacak.

Netflix | Bridgerton Resmi Tanıtım Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.