Netflix Resident Evil’i Tekrar Ekrana Taşıyor

Netflix Resident Evil’i Tekrar Ekrana Taşıyor

  27 Ocak 2019

  127 Okunma

Efsane oyun ve film olan Resident Evil, Netflix tarafından ekranlara taşınacak.

Ünlü Resident Evil serisi Netflix tarafından ekrana uyarlanacak. Netflix, dünyaca ünlü olan ve çok sevilen Resident Evil serisini ekrana taşımak için gerekli hazırlıklarını yaptı.

Ünlü Resident Evil oyun serisi ilk başta beyaz perdeye taşınmıştı. Bu kez ise ekrana taşınacak. Resident Evil dizisi Netflix’in imzasını taşıyacak. Aynı zamanda diziyi film serisinin yapımcı şirketi de olan Constantin Film hayata geçirecek. Yalnız dizinin çekilebilmesi için Showrunner koltuğunda oturacak isim hala belli değil. Showrunner koltuğunda oturacak olan isim hala merak edilirken aynı zamanda dizideki oyuncu ekibi ve yapımcı kadrosu henüz açıklanmadı.

Dizide konu olarak ise Resident Evil evreninde geçen hikayeler takip edilecektir. Dizide dünyayı yerle bir etmekte olan bir virüs yayılmaya başlar. Bu virüsün yayılmasından sonra yeni bir düzen ortaya çıkacak ve bu düzende Umbrella Corporation keşfine odaklanacaktır. Yapımın prömiyer tarihi ile ilgili olarak ise bir açıklama yapılmamıştır.

Resident Evil film serisi gişe rekorları kırmıştı. Film bu zamana kadar 1.2 milyar dolar hasılat toplamayı başardılar. Bu rakamla dünyanın en çok kazanmış olan oyun uyarlaması olduğunu da başardı. En son olarak serinin son filmi olan Resident Evil: Son Bölüm 2017 yılında yayımlanmıştı. Filmin yönetmenliğini Paul W.S. Anderson yapmaktadır. Filmdeki başrollerde de Milla Johovich, Shawn Roberts, Ali Larter, Eoin Macken, Ruby Rose, Rola, William Levy ve Lain Glen paylaştı.

Yorum Alanı
Son Eklenen Haberler
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4