Netflix, “Raising Dion”a İkinci Sezon İçin Onay Verdi!

Netflix, “Raising Dion”a İkinci Sezon İçin Onay Verdi!

  6 Ocak 2020

  1.059 Okunma

Netflix, Bilim kurgu türündeki Raising Dion'a ikinci sezon için onay verdi.

Netflix, geçtiğimiz aylarda bilim-kurgu severler için Raising Dion’ın ilk sezonunu yayınlamıştı. İlk sezonu 9 bölümden oluşan dizinin geleceği merak konusu olmuştu. Netflix, yaptığı resmi açıklamada Raising Dion’ın ikinci sezonu için hazırlıklara başlandığını duyurdu. Platformun yaptığı ikinci sezon duyurusunda Senegalli ressam Bou Bou’nun Dion ve Nicole’un portresini çizdiği görüntülere yer verildi.

2019’da ABD’nin en popüler 10 dizisi arasında yer almayı başaran Raising Dion’ın ikinci sezonunda da Carol Barbee dizi sorumlusu olarak yer alacak. Dizinin baş yapımcıları arasında Michael B. Jordan, Dennis Liu, Charles D. King, Kim Roth, Poppy Hanks, Kenny Goodman, ve Michael Green bulunuyor.

Raising Dion, kocasının ölümünden sonra oğlu Dion’ın bakmak için mücadele eden Nicole’un hikayesine odaklanıyor. Dion’ın insanüstü yeteneklerini öğrendikten sonra işler daha zor hale gelir çünkü Nicole, kocası Mark’ın en yakın arkadaşı Pat’in yardımıyla Dion’ın yeteneklerini gizli tutarak onu kötülüklerden korumalıdır.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jason Ritter, Alisha Wainwright, Ja’Siah Young, Gavin Munn, Donald Paul, Sammi Haney ve baş yapımcılardan Michael B. Jordan yer alıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.