Netflix, Locke & Key Dizisi İçin İkinci Sezon Onayını Verdi

Netflix, Locke & Key Dizisi İçin İkinci Sezon Onayını Verdi

  17 Nisan 2020

  1.002 Okunma

Joe Hill ve Gabriel Rodriquez’in çizgi romanından uyarlanan fantastik Netflix dizisi Locke & Key, ikinci sezon onayını aldı.

Stephen King’in oğlu Joe Hill ve Gabriel Rodriguez’in çizgi romanından uyarlanan, Meredith Averill’in yaratıcısı olduğu Netflix dizisi Locke & Key, şubat ayında yayınlanmıştı. İlk sezonu izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanan dizi için ikinci sezon onayı geldi.

Dizinin ikinci sezon haberi Şubat ayındaki ilk gösteriminin ardından geldi ve sosyal medya üzerinden doğrulandı. Yeni sezonda Locke kardeşler anahtarların yeni koruyucuları rolünü benimsedikleri için riskler daha da artacak.

Yönetici yapımcılar ve yardımcı showrunners Carlton Cuse ve Meredith Averill, “Locke ve Key‘in yolculuğuna tüm muhteşem iş ortaklarımızLa birlikte devam ettiğimiz için çok heyecanlıyız. Netflix’e, özellikle de bu zor zamanda verdikleri destek için müteşekkiriz ve hikayemizin heyecan verici bir sonraki bölümünü size getirmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Netflix’in Orijinal Dizi Başkan Yardımcısı Brian Wright ise şöyle konuştu: “Joe Hill ve Gabriel Rodriguez’in inanılmaz çizgi romanından uyarlanan Locke ve Key, dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri büyüledi. Bu gösterinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz ve Carlton Cuse, Meredith Averill ve tüm yaratıcı ekibin ikinci sezon için hazır olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Locke ve Key’in ilk sezonunda Darby Stanchfield, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Emilia Jones, Laysla De Oliveira, Petrice Jones, Aaron Ashmore ve Griffin Gluck rol aldı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.