Netflix Filmi “All Together Now”dan Fragman Yayınlandı!

Netflix Filmi “All Together Now”dan Fragman Yayınlandı!

  14 Ağustos 2020

  8 Okunma

Auli'i Cravalho'nun başrolünde yer aldığı yeni Netflix orijinal filmi All Together Now'dan fragman ve afiş yayınlandı.

Moana karakteri ile tanınan Auli’i Cravalho’nun yıldızı olduğu yeni Netflix orijinal filmi All Together Now için yepyeni bir fragmanın yanı sıra bir de tanıtım afişi yayınlandı. Film, Carnegie Mellon Üniversitesi’ne gitme hayalleri olan müzikal açıdan yetenekli bir lise öğrencisi olan Amber Appleton karakterinin hikayesini konu alıyor.

Amber, okulu tiyatro kulübüyle, bir donut dükkanındaki işi, yerel emeklilik topluluğunda gönüllü olarak çalıştığı zamanı talihsiz bekar annesiyle olan ilişkisiyle dengelemelidir. Amber, yeni engeller ortaya çıktığında ve hedeflerinin gerçekleşmesini engellediğinde, ilerlemek ve hayallerini gerçekleştirmek için arkadaşlarına ve akıl hocalarına güvenmeyi öğrenecek.

All Together Now, The Silver Linings Playbook adlı kitabı ile tanınan Matthew Quick’un Sorta Like a Rock Star romanından uyarlandı.

Filmin yıldızı Auli’i Cravalho, karakterle ilgili şöyle konuştu: “Amber ve ben o kadar benziyoruz ki, doğal olarak oldukça iyimser olduğumu hissediyorum, bu neredeyse bir hata çünkü hayatımda neler olup bittiğiyle ilgili en yakın arkadaşlarıma karşı bile dürüst değilim. Filmimiz, topluluğunuzu tanımaya ve ihtiyaç zamanlarında seçtiğiniz aileye yaslanmaya dayanıyor. Senaryoyu okuduğumda hemen onu düşündüm. Hemen onun olağanüstü parlak ve ışıltılı kişiliğini düşündüm. Bir odayı aydınlatacak kaliteye sahip. Ama aynı zamanda pek çok insanın farkında olmadığını düşündüğüm bir derinliğe sahip.”

Filmin başrollerinde Cravalho’nun yanı sıra Rhenzy Feliz, Judy Reyes, Taylor Richardson, C.S. Lee, Anthony Jacques Jr. ve Gerald Isaac Waters yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Brett Haley üstlendi.

All Together Now, 28 Ağustos’ta Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

All Together Now (2020) Altyazılı Resmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.