Netflix “Falling Inn Love” Filminin Fragmanını Yayınladı!

Netflix “Falling Inn Love” Filminin Fragmanını Yayınladı!

  14 Ağustos 2019

  1.247 Okunma

29 Ağustos 2019 tarihinde Netflix platformunda gösterime girecek olan Christina Milian başrollü “Falling Inn Love” filminden Türkçe Altyazılı ilk Fragman Netflix tarafından izleyicisinin beğenisine sunuldu.

Filmin oyuncu kadrosunda Christina Milian, Adam Demos, Jeffrey Bowyer-Chapman, Anna Jullienne, Claire Chitham, Blair Strang, Jonathan Martin, William Walker, Daniel Watterson ve Simone Walker gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğuna Roger Kumble’nin oturduğu filmin senaryosu ise Elizabeth Hackett ve Hilary Galanoy imzası taşıyor.

Filmin Konusu: Gabriela adında ki genç bir kadın katıldığı bir yarışma sayesinde hayatı başka bir hal alır. Hiç umudu olmadığı yarışmada beklenmedik bir başarı gösteren Gabriela, büyük bir pansiyonun sahibi olur. San Francisco’da yaşayan genç kadın pansiyonu almak için Yeni Zelanda’ya doğru hareket eder. Pekde hoş görünümü olmayan pansiyonu baştan aşağı tadillattan geçirmek için kolları sıvayan Gabriela, bunu tek başına yapamayacağını kısa sürede anlar. Çekici ve yakışıklı bir müteahhitten yardım almaya başlayan genç kadın, bir süre sonra aynı müteahhit sayesinde sadece yeni pansiyonunu değil, kendi hayatını da onardığını fark eder.

Romantik türdeki “Falling Inn Love” Filmi 29 Ağustos 2019 tarihinde Netflix Platformunda sinema severler ile buluşacak.

Falling Inn Love 2019 Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.