Netflix, Emily in Paris’in 2. Sezonu İçin Onay Verdi

Netflix, Emily in Paris’in 2. Sezonu İçin Onay Verdi

  12 Kasım 2020

  6 Okunma

Netflix, Ekim ayında yayınlanan romantik komedi dizisi Emily in Paris'in ikinci sezon onayını verdi.

Lily Collins, Netflix’in Darren Star imzalı Emily in Paris’te dizisini yenilemesinin ardından başka bir Paris macerasına hazırlanıyor. Netflix, popüler romantik komedi dizisi Emily in Paris’in ikinci sezon için yeniledi. Yeni sezon için onay haberi, şovun oldukça heyecanlı bir şekilde başlatılmasından iki aydan kısa bir süre sonra geldi.

Sex and the city dizisinin yaratıcısı olarak tanınan Darren Star imzalı Emily in Paris, 2 Ekim’de Netflix’te yayınlandı. Yayınlandığı hafa en çok izlenen 10 yayın programı listesine giren Emily in Paris, bu performansının ardından 2.sezon onayını aldı. Yenileme haberi, Emily’nin patronu Sylvie Grateau’dan bir mektupla duyuruldu.

Emily ın Paris’in konusu şöyle: Chicago’lu hırslı bir pazarlama yöneticisi olan Emily, şirketi bir Fransız lüks pazarlama şirketini satın aldığında ve sosyal medya stratejisini yenilemekle görevlendirildiğinde beklenmedik bir şekilde hayallerindeki işi Paris’te bulur. Emily’nin Paris’teki yeni hayatı, iş arkadaşlarını kazanırken, yeni arkadaşlar edinirken ve yeni aşklar arasında gezinirken, sarhoş edici maceralar ve şaşırtıcı zorluklarla doludur.

Dizinin oyuncu kadrosunda Lily Collins’e Ashley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Camille Razat, Kate Walsh, Bruno Gouery, William Abadie ve Arnaud Viard eşlik ediyor.

İkinci sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve sezonun izleyicilerle buluşacağı tarih şimdilik belirsiz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.