Netflix, “El Camino: A Breaking Bad Movie”nin İzlenme Sayısını Açıkladı

Netflix, “El Camino: A Breaking Bad Movie”nin İzlenme Sayısını Açıkladı

  4 Kasım 2019

  940 Okunma

Netflix, 11 Ekim'de yayınlanan Breaking Bad'in devam filmi El Camino'nun ilk bir haftada ulaştığı izlenme sayısını açıkladı.

İzleyiciler tarafından heyecanla beklenen ve 11 Ekim’de yayınlanan El Camino: Bir Breaking Bad Filmi‘nin ilk bir hafta içerisinde elde ettiği izlenme sayısı açıklandı. Aaron Paul’un hayat verdiği Jesse Pinkman’ın yaşadıklarını anlatan devam filmi, dizinin hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizi, 5.sezonda finalinin ardından hikayeyi devam ettirdi. Çevrimiçi yayın platformu Netflix’te izleyicilerle buluşan film büyük ilgi gördü. Yayın devi tarafından paylaşılan veriler filmin elde ettiği başarıyı gösterdi. Netflix ABD’nin resmi hesabından paylaşılan bilgilere göre El Camino: A Breaking Bad Movie, yayınlandıktan sonra ilk bir haftada 25.734.392 hane tarafından izlendi.

Bu sayıda kişi değil hane baz alınması da dikkat çekti. Netflix hesabı üzerinden izleyen tek bir kişi değil,ekran başında birden fazla kişi olabileceğine dikkat çekiliyor. Her hane için ekran başında olan kişi sayısı birden fazla olarak düşünüldüğünde, El Camino’nun daha fazla izleyiciye ulaşmış olduğu görülüyor.

İlk Yedi Günde En Çok İzlenen Film Murder Mystery

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi ilk haftada 25.7 milyon gibi bir izleyici sayısına ulaşmasına rağmen, Netflix’in ilk hafta rekorunu kıramadı. Yayınlandıktan sonra ilk bir hafta 30 milyon hane izlenmeye ulaşan Adam Sandler Filmi Murder Mystery ilk hafta rekorunu elinde tutmaya devam ediyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.