Netflix Dizisi Firefly Lane’nin Başrolü Belli Oldu

Netflix Dizisi Firefly Lane’nin Başrolü Belli Oldu

  17 Temmuz 2019

  862 Okunma

Neftlix dizisi "Firefly Lane"nin başrolü sonunda belli oldu. Suits ve Greys Anotomy yapımlarından tanıdığımız ünlü amerikalı aktrist Katherine Heigl, Netflix'in Kristin Hannah'ın romanından uyarlamış olduğu Firefly Lane’de başrolü aldı.

Firefly Lane dizisi, çocukluğunu birlikte geçiren karşılaştıkları zorlukları birbirine destek olarak atlatan Kate ve Tully’nin 30 yıl süren dostluklarını ele alıyor. Aniden gelen ve mümkün olmayan bir ihanetin yaşanması ile güçlü dostluk bağları sarsılıyor. Yolları ayrılan 2 karakter için yeni hayatlar onları beklemekte.

Amerikalı aktris Katherine Heigl daha önce birçok başarılı filmde karşımıza çıktı. Katherine Heigl’nin daha önce rol aldığı başarılı film ve dizilerden bazıları; Kadın Aklı Erkek Aklı, Suits, Kaza Kurşunu ve Başımıza Gelenler filmleri olsa da Katherine Heigl, The Ugly Truth filmindeki muhteşem performansıyla akıllarda kalmıştır.

Firefly Lane dizisinin yapımcı kadrosunda Heigl, Stephanie, Germain, Hannah, Lee Rose ve Maggie Freidman var. Dizi ilk sezonu Netflix’te gösterime sokacak. Fakat yayınlama tarihi şuan için bilinmiyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.