Netflix Dizisi Firefly Lane’nin Başrolü Belli Oldu

Netflix Dizisi Firefly Lane’nin Başrolü Belli Oldu

  17 Temmuz 2019

  755 Okunma

Neftlix dizisi "Firefly Lane"nin başrolü sonunda belli oldu. Suits ve Greys Anotomy yapımlarından tanıdığımız ünlü amerikalı aktrist Katherine Heigl, Netflix'in Kristin Hannah'ın romanından uyarlamış olduğu Firefly Lane’de başrolü aldı.

Firefly Lane dizisi, çocukluğunu birlikte geçiren karşılaştıkları zorlukları birbirine destek olarak atlatan Kate ve Tully’nin 30 yıl süren dostluklarını ele alıyor. Aniden gelen ve mümkün olmayan bir ihanetin yaşanması ile güçlü dostluk bağları sarsılıyor. Yolları ayrılan 2 karakter için yeni hayatlar onları beklemekte.

Amerikalı aktris Katherine Heigl daha önce birçok başarılı filmde karşımıza çıktı. Katherine Heigl’nin daha önce rol aldığı başarılı film ve dizilerden bazıları; Kadın Aklı Erkek Aklı, Suits, Kaza Kurşunu ve Başımıza Gelenler filmleri olsa da Katherine Heigl, The Ugly Truth filmindeki muhteşem performansıyla akıllarda kalmıştır.

Firefly Lane dizisinin yapımcı kadrosunda Heigl, Stephanie, Germain, Hannah, Lee Rose ve Maggie Freidman var. Dizi ilk sezonu Netflix’te gösterime sokacak. Fakat yayınlama tarihi şuan için bilinmiyor.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.