Netflix, Çağatay Ulusoy Başrollü “Mücadele Çıkmazı” Filmini Duyurdu!

Netflix, Çağatay Ulusoy Başrollü “Mücadele Çıkmazı” Filmini Duyurdu!

  9 Eylül 2020

  8 Okunma

Çağatay Ulusoy'un başrolünü üstlendiği yeni Türk filmi Mücadele Çıkmazı'nın yakında Netflix'te izleyicilerle buluşacağı duyuruldu.

Hakan Muhafız, Atiye, Aşk 101 ve Yarına Tek Bilet gibi orijinal Türk yapımlarına imza atan dijital yayın platformu Netflix, yeni bir Türk yapımı filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netflix, Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu ve çöp toplayarak hayatını kazanmaya çalışan bir babanın hikayesini konu alan Mücadele Çıkmazı filminin yakında sinemaseverlerle buluşacağını duyurdu.

Filmin hikayesiyle ilgili bilgiler ise henüz kısıtlı. OGM Pictures tarafından yürütülen filmin senaryosu Ercan Mehmet Erdem tarafından kaleme alındı. Mücadele Çıkmazı’nın yönetmenlik koltuğunda ise Ayla, Müslüm ve Türk İşi Dondurma filmlerinin yönetmeni olan Can Ulkay yer alıyor.

Ranini tarafından paylaşılan bilgilere göre, çöp toplayarak kendisi ve çocuğunun geçimini sağlamaya çalışan ve zorluklara rağmen mücadeleden vazgeçmeyen bir babanın hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy’a Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü ve Selen Öztürk eşlik ediyor.

Netflix Türkiye, daha önce de Hakan Muhafız projesinde rol alan Çağatay Ulusoy’u etiketleyerek “Yollarımız yine kesişti. Mücadele Çıkmazı yakında sadece Netflix’te!” mesajıyla paylaşım yaptı. Filmle ilgili detayların önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.