Netflix “Altızlar” Filmininin Fragmanını Yayınlandı!

Netflix “Altızlar” Filmininin Fragmanını Yayınlandı!

  7 Ağustos 2019

  2.839 Okunma

16 Ağustos 2019 tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak olan “Altızlar” (Sextuplets) filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Netflix tarafından izleyicisinin beğenisine sunuldu.

Başrollerini Marlon Wayans, Molly Shannon ve Michael Ian Black üçlüsünün paylaştığı yapımda yönetmen koltuğuna Michael Tiddes oturuyor. Baba adayı olan Alan adında ki bir adam, bir gün altız olduğunu öğrenir. Duyduğu karşısında oldukça heyecanlanan Alan, daha önce hiç görüp bilmediği ailesini bulmak için yola koyulur. Filmde altı kardeşin tamamını Marlon Wayans canlandırıyor.

Netflix’in komedi türünde ki yapımı Sextuplets filminde tüm oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Marlon Wayans, Molly Shannon, Michael Ian Black, Bresha Webb, Glynn Turman, Debbi Morgan, Robert Pralgo, Jwaundace Candece, Patti Schellhaas, Scott Hunter, Ruben Vidal, Casey Hendershot, Damon Vance, Valdez Williams ve Albert L. Taylor olarak sıralanıyor.

Altızlar 2019 Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.