Netflix “Altızlar” Filmininin Fragmanını Yayınlandı!

Netflix “Altızlar” Filmininin Fragmanını Yayınlandı!

  7 Ağustos 2019

  1.811 Okunma

16 Ağustos 2019 tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak olan “Altızlar” (Sextuplets) filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı Netflix tarafından izleyicisinin beğenisine sunuldu.

Başrollerini Marlon Wayans, Molly Shannon ve Michael Ian Black üçlüsünün paylaştığı yapımda yönetmen koltuğuna Michael Tiddes oturuyor. Baba adayı olan Alan adında ki bir adam, bir gün altız olduğunu öğrenir. Duyduğu karşısında oldukça heyecanlanan Alan, daha önce hiç görüp bilmediği ailesini bulmak için yola koyulur. Filmde altı kardeşin tamamını Marlon Wayans canlandırıyor.

Netflix’in komedi türünde ki yapımı Sextuplets filminde tüm oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Marlon Wayans, Molly Shannon, Michael Ian Black, Bresha Webb, Glynn Turman, Debbi Morgan, Robert Pralgo, Jwaundace Candece, Patti Schellhaas, Scott Hunter, Ruben Vidal, Casey Hendershot, Damon Vance, Valdez Williams ve Albert L. Taylor olarak sıralanıyor.

Altızlar 2019 Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.