Natalie Dormer’lı Penny Dreadful: City of Angels’a İlk Bakış!

Natalie Dormer’lı Penny Dreadful: City of Angels’a İlk Bakış!

  25 Aralık 2019

  1.214 Okunma

Penny Dreadful'un spin-off dizisi Penny Dreadful: City of Angels'tan ilk görseller yayınlandı.

2014-2016 yılları arasında 3 sezon yayınlanan korku-drama tarzındaki Penny Dreadful’un spin-off’u Penny Dreadful: City of Angels dizisinden ilk görseller yayınlandı.

Gotik edebiyat uyarlaması olan Penny Dreadful, Eva Green ile dikkat çekmişti. Dizinin mimarı John Logan, başka bir proje yapmayı düşünmediğini, “Bu hikayeyi yaptım, edebi karakterlerle gotik korku yaşadım. Ama aklıma başka bir şey gelirse, sizinle temasa geçeceğim.” dediğini ancak daha sonra bir şeylerin değiştiğini açıkladı.

Penny Dreadful: City of Angels dizisi için Entertainment Weekly’e konuşan Logan, “Siyasi aşırılık, atavistik milliyetçilik, tehlikeli demagoji ve şiddetli ırkçılık ve antisemitizmin dünya çapında dirilişine işaret ediyor.” dedi.

Spin-off projenin başrolünde Natalie Dormer yer alacak ve Magda isimli şekil değiştirebilen bir şeytanı canlandıracak. Dizi 1938 yılı Los Angeles’ında geçecek. Politik açıdan gergin olan bir dönemde Los Angeles’ta işlenen cinayet sonucunda şehir kaosa sürüklenir. Dizi, cinayeti araştıran Dedektif Tiago Vega’nın hikayesini konu alacak. Dedektif Vega bu görevi yerine getirirken casusluk görevlerinin ortasında kalır. Çok geçmeden de güçlü bir düşmana karşı mücadele etmek zorunda kalır.

Oyuncu kadrosunda Natalie Dormer’ın yanı sıra Daniel Zovatto, Adriana Barraza, Michael Gladis, Jessica Garza, Nathan Lane ve Johnathan Nieves gibi isimler yer alıyor.

Dizi için henüz net bir yayın tarihi açıklanmadı ancak 2020 yılında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Penny Dreadful City Of Angels

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.