Nancy Drew And The Hidden Staircase Yeni Posterini Yayımladı

Nancy Drew And The Hidden Staircase Yeni Posterini Yayımladı

  7 Şubat 2019

  204 Okunma

Sophia Lillis'in yer aldığı Nancy Drew And The Hidden Staircase'dan yeni poster geldi.

Başrolünde Sophia Lillis’in yer almış olduğu Nancy Drew And The Hidden Staircase filminden yeni bir poster yayımlandı.

2017 yılında yapılmış olan korku filmi kategorisindeki O filminde Beverly Marsh olarak tanınmış olan ve Sharp Objects isimli mini dizide de rol alan genç ve başarılı oyuncu Sophia Lillis, başrol üstlenmiş olduğu suç ve gizem filmi olan Nancy Drew and the Hidden Staircase’ten yeni bir poster de filmi bekleyen kişiler için görücüye çıktı.

Filmde Edward Stratemeyer’in 1900’lü yıllar sırasında kaleme almış olduğu karakterler beyaz perdeye uyarlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise sam Trammell, Linda Lavin, Zoe Renee, Andrea Anders, Laura Wiggins ve Mackenzie Graham bulunmaktadır. Merakla beklenmekte olan filmin yönetmenliğini ise ilk olarak 1992 yılında yapılmış olan Zehirli Sarmaşık filmiyle tanınmakta olan Katt Shea yer alıyor.

Nancy Drew And The Hidden Staircase filminde çeşitli gizemleri çözebilmek için yola çıkan genç bir kız ile arkadaşlarının konu alındığını görüyoruz. Nancy Drew bir lise öğrencisidir. Aynı zamanda amatör bir dedektiftir. Genç kız yeni taşındıkları muhite uyum sağlamaya çalışırken yaşanan gizemli bir olaydan haberdar olduğu zaman tekrar işe koyulmaya başlar. Nancy, yaşamış olduğu kasabada perili bir evin olduğunu öğrenir. Bu noktada George Fayne ve kuzeni Bess Marvin ile beraber yaşanan gizemi çözebilmek için çeşitli araştırmalar yapmaya başlar. Film ABD’de 15 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.