Mustafa Kotan’ın Yeni Filmi “Annem”den Fragman Var!

Mustafa Kotan’ın Yeni Filmi “Annem”den Fragman Var!

  3 Ağustos 2019

  1.072 Okunma

Son zamanlarda çektiği filmler ile adından söz ettirmeyi başaran yönetmen Mustafa Kotan'ın yeni filmi "Annem"den fragman yayınlandı. Özge Gürel ve Sumru Yavrucuk ikilisinin başrolünü paylaştığı yapımda fedakar bir anne ile, annesinden utanan genç bir kızın hikayesi konu ediniyor.

Bener Karaçor, Ayşe Balıbey Tanıl ve Evren Erdoğan üçlüsünün kaleminden çıkan Annem Filminde yönetmen koltuğuna Mustafa Kotan oturuyor. Filmde; Özge Gürel ve Sumru Yavrucuk ikilisine ek olarak Sercan Badur, Tuna Orhan, Itır Esen, Fatma Toptaş, Fulya Özcan, Zuhal Acar ve Tuğçe Karabayır gibi isimler yer alıyor.

Filmin Konusu: Genç bir kız olan Nazlı, annesinden utanç duyup, ondan kurtulmak istemektedir. Annesi ise onun için herşeyi yapmaya hazır, tüm imkansızlıklara rağmen elinden gelen fedakarlığı göstermeye hazırdır. Üniversiteyi kazanan Nazlı, sonunda annesinden kurtulur ve doğup büyüdüğü köyden uzaklaşır. Aradan yıllar geçer ve Nazlı, annesinin yanına dönmeye karar verir.

Herhangi bir aksilik olmaması durumunda film 20 Eylül 2019 tarihinde vizyona girecek.

Annem Filmi Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.