Murder on the Orient Express’in Devam Filmi “Death on the Nile”dan İlk Fragman!

Murder on the Orient Express’in Devam Filmi “Death on the Nile”dan İlk Fragman!

  20 Ağustos 2020

  14 Okunma

Kenneth Branagh'ın yeni Agatha Christie uyarlaması olan Death on the Nile'dan ilk resmi fragman yayınlandı.

Cinderella, All Is True, Thor, Artemis Fowl gibi filmlerin yönetmeni Kenneth Branagh, 2017’de sinemalarda yayınlanan, başarılı ve yıldız kadroya sahip “Murder on the Orient Express” in ardından başka bir Agatha Christie uyarlamasıyla geri dönüyor. Branagh, uyarlama için “Orient Express” senaryo yazarı Michael Green ile bir araya geldi ve gizem geriliminin resmi ilk fragmanını yayınladı.

Filmin yönetmenliğini üstlenen Kenneth Branagh aynı zamanda kurgusal dedektif Hercule Poirot rolüyle geri dönüyor. Kadronun geri kalanı arasında Wonder Woman’ın yıldızı Gal Gadot, Letitia Wright, Armie Hammer, Annette Bening, Ali Fazal, Sophie Okonedo, Tom Bateman, Emma Mackey, Dawn French, Rose Leslie, Jennifer Saunders ve Russell Brand yer alıyor.

Film, Mısır’da bir tatildeyken ölümcül derecede kötüye giden bir aşk üçgenine karışan ve Nil Nehri’nde giden bir vapurdaki cinayeti çözmeye çalışan dünyaca ünlü bir dedektif olan Hercule Poirot’u konu alıyor.

20th Century Fox, yayınlanan fragmanla birlikte Death on the Nile’ın vizyon tarihini de açıkladı. Film, 23 Ekim 2020’de gösterime girecek.

Death on the Nile (2020) Filmi Fragman İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.