Disney’in Live-Action Yeniden Çevrimi “Mulan”dan Fragman Geldi

Disney’in Live-Action Yeniden Çevrimi “Mulan”dan Fragman Geldi

  8 Aralık 2019

  1.908 Okunma

Disney'in animasyon filminden live-action olarak yeniden beyaz perdeye uyarladığı Mulan'dan fragman paylaşıldı.

Disney’in sevilen animasyon filmlerinden live-action olarak yeniden çevrimini yaptığı Mulan’dan ilk uzun soluklu fragman yayınlandı. Niki Caro’nun yönetmenliğini yaptığı filmden paylaşılan fragmanda, orijinal hikayede olduğu gibi Mulan’ın babasını kurtarmak için erkek kılığında orduya katılıyor. Mulan yeniden çevriminin oldukça aksiyonlu bir uyarlama olduğu fragmandan anlaşılıyor.

Filmin konusu şöyle: Çin İmparatoru, her aileden bir erkeğin Kuzey istilacılarına karşı ülkeyi koruması için Ordu’ya katılması gerektiğine dair karar verir. Hua Mulan adlı genç kadın, babasının savaşa katılmaması için erkek kılığına girerek orduya katılır. Hua Jun ismiyle orduya katılan Mulan, zorlu bir mücadelenin içine girer.

Filmin oyuncu kadrosunda Yifei Liu, Donnie Yen, Jason Scott Lee, Ron Yuan, Utkarsh Ambudkar, Tzi Ma, Rosalind Chao, Cheng Pei-Pei, Gong Li, Jet Li, Yoson An ve Nelson Lee gibi isimler yer alıyor. Mulan karakterini Yifei Liu, Komutan Tung’u Donnie Yen canlandıracak.

Yönetmenlik koltuğunda Niki Caro’nun oturduğu Mulan’ın senaryosunu Lauren Hynek, Rick Jaffa, Elizebeth Martin ve Amanda Silver kaleme aldı.

Mulan, 17 Nisan 2020’de ülkemizde izleyicilerle buluşacak.

Mulan (2020) Filmi Türkçe Dublaj Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.