Mucizeler Parkı’ndan Poster Geldi

Mucizeler Parkı’ndan Poster Geldi

  30 Ocak 2019

  274 Okunma

Merakla beklenen animasyon filmi Mucizeler Parkı'ndan ilk poster geldi.

Animasyon filmi olan Mucizeler Parkı filminden yeni poster geldi. Sevimli karakter posterleri bizlere filmde hangi karakterlerin olacağını da gösteriyor.

Gelecek vizyon programında en fazla merak uyandıran animasyon filmleri arasında Mucizeler Parkı ilk sıralarda yer almaktadır. Filmin karakter posterleri de yayımlandı.

Mucizeler Parkı yönetmenliğini iki tane Emmy adaylığı bulunmakta olan animatör David Feiss üstlenmektedir. Filmin seslendirme kadrosuna baktığımız zaman ise Matthew Broderick, Brianna Denski, Kenan Thompson, Jennifer Garner, Ken Jeong, Ken Hudson Campbell, John Oliver ve mila Kunis yer almaktadır. Filmin senaryosunun yazarlığını ise Andre Nemec ve Joh Appelbaum ikilisi imza atmaktadır.

Filmin senaryosunda oldukça hayalperest ve iyimsen bir kız olan June, ormanda kendi başına gezintilere çıkar. Yapmış olduğu bu gezi ona daha önceden bilmediği gizli bir dünyanın da kapısını açar. June bir kelebeğin peşine takılırken ormanın içinde çok gizemli olan bir eğlence parkını keşfeder. June bu gizemli ormana geldiği zaman ise tam anlamıyla büyülenir. Wonderland adına sahip olan bu eğlence parkı inanılmaz büyüklüğe sahiptir ve fantastik bir yer olarak görülür. Parkın içerisinde onlarca oyun yer almaktadır. Parkın içerisinde sadece onlarca oyuncak değil aynı zamanda birbirinden eğlenceli hayvanda bulunmaktadır. June, Wonderland’ın tam olarak hayallerindeki yer olduğunu düşünmektedir. Fakat bir süre sonra burasının kendi hayal gücü sayesinde ortaya çıktığı fark edilir. Şuan tehlike altında olan eğlence parkının kurtarılmasını ise sadece June sağlayabilirdir.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.