Mucizeler Parkı Filminden Yeni Fragman Geldi

Mucizeler Parkı Filminden Yeni Fragman Geldi

  4 Şubat 2019

  249 Okunma

Vizyona girmesi beklenen animasyon filmi Mucizeler Parkı'ndan yeni fragman geldi.

Animasyon filmleri arasında yer almakta olan Mucizeler Parkı filminden yeni fragman geldi. Film bu fragmanla macerasına başlıyor.

2019 yılında en fazla beklenmekte olan animasyon filmleri arasında Mucizeler Parkı filmi yer almaktadır. Filmin yeni fragmanı ise bekleyen kişilere sunuldu. Filmin yönetmenliğini iki kere Emmy adayı olan David Feiss üstleniyor. Filmin seslendirme kadrosuna baktığımız zaman ise Jennifer Garner, Brianna Denski, Matthew Broderick, Ken Hudson Campbell, Kenan Thompson, Mila Kunis, Ken Jeong ve John Oliver gibi isimler yer almaktadır. Filmin senaryosunu ise Andre Nemec ve Josh Appelbaum hazırladı. Senaryosu hazırlandığı sırada filmin son derece etkileyici filmler arasında bulunmaktadır.

Mucizeler Parkı filminin konusu ise; June hayalperest ve iyimser bir kızdır. June ormanda günlük bir gezintiye çıkar. Bu gezinti ona hiç bilmediği sihirli bir dünyanın kapısını açacaktır. June bir kelebeğin peşine takılarak ormanda ilerlerken gizemli olan bir eğlence parkını keşfedecektir. Bu eğlence parkını keşfeden June adeta eğlence parkı karşısında büyülenir. Bu inanılmaz büyüklüğe sahip olan eğlenceli parkı wonderland ismine sahiptir. Eğlence parkı büyük olduğu gibi bunun yanı sıra fantastik bir ortama da sahiptir. Parkta çok fazla oyuncak yer aldığı gibi bunun yanı sıra birbirinden eğlenceli hayvanlar da bulunmaktadır. June, Wonderland’ın tam olarak hayalindeki ortam olduğunu düşünmektedir.

Mucizeler Parkı filminin Türkiye vizyon tarihi olarak ise 15 Mart 2019 tarihi açıklanmıştır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.