Molly Filminden İlk Görsel Geldi

Molly Filminden İlk Görsel Geldi

  8 Şubat 2019

  269 Okunma

Beklenen film Molly'den ilk görsel geldi.

Oyuncu kadrosunda Elle Fanning ve Javier Bardem’in yer aldığı yönetmen koltuğunda ise Sally Potter’ın oturmuş olduğu Molly filminden ilk görsel geldi.

Molly filminin yönetmenliğini ödüllü bir yönetmen olan Sally Potter üstleniyor. Dram kategorisinde yer alacak filmin ilk görseli de yayımlandı. Yayımlanan görselde filmde başrollerde yer alan Javier Bardem ile beraber filmde Molly olarak izleyeceğimiz Elle Fanning karakterini görme imkanımız oluyor.

Dram türündeki Molly filminde bir baba ile kızın hayat hikayeleri anlatılmaktadır. İkilinin 24 saat içerisinde neler yaşadığına odaklanılmaktadır. Molly’nin babasının mental sorunları bulunuyor ve ikili bu sorunlarla başa çıkmaya çalışıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Tango Lesson, Orlando, Evet, The Party, Bir Hayalimiz Vardı, Erkeğin Gözyaşları gibi filmlerde yönetmenlik yapmış olan Sally Potter yer alıyor. Potter aynı zamanda filmin senaryosunu da üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise son zamanlarda parlayan oyuncular arasında yer alan ve Neon Şeytanı, Partilerde Kız Tavlama Sanatı gibi filmlerde oynamış olan Elle Fanning, Everybody Knows, İçimdeki Deniz, Barselona Barselona, İhtiyarlara Yer Yok gibi filmlerde yer almış olan Javier Bardem bulunmaktadır. Aynı zamanda Salma Hayek, Gerard Cordero, Chris Rock ve Laura Linney gibi isimler bulunuyor.

Molly filminin tanıtımı ise Berlin Film Festivali’nde pazarlanmak üzere yapılacak. Filmin 2020 yılında izleyiciler ile buluşması bekleniyor. Fakat 2020 yılında tam olarak hangi tarihte izleyiciler ile buluşacağı bilinmemektedir.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.