Millie Bobby Brown’lı “Enola Holmes”tan İlk Tanıtım Fragmanı Geldi

Millie Bobby Brown’lı “Enola Holmes”tan İlk Tanıtım Fragmanı Geldi

  17 Ağustos 2020

  9 Okunma

Netflix, Sherlock Holmes'un kız kardeşini konu alan Millie Bobby Brown'lı Enola Holmes filminden tanıtım fragmanı yayınladı.

Stranger Things’te Eleven rolüyle tanınan Millie Bobby Brown, bu yıl Sherlock Holmes’un kız kardeşini canlandırdığı Enola Holmes filmi ile izleyici karşısına çıkacak. Nancy Springer’in “The Enola Holmes Mysteries” adlı kitabına dayanan filmin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Stranger Things yıldızı Millie Bobby Brown’ın canlandırdığı Enola, iki ağabeyinden çok daha genç ama yetenekli. Filmde Sherlock Holmes’u Henry Cavill canlandırırken, Mycroft Holmes rolünü Sam Claflin üstleniyor. Harry Potter and the Cursed Child’dan The Aeronauts’a uzanan Jack Thorne senaryoyu yazarken, yönetmen koltuğunda Emmy ödüllü Fleabag yönetmeni Harry Bradbeer yer alıyor.

Filmin sinopsisi şöyle: Enola, annesinin kaybolduğunu öğrenmesinin ardından kardeşleri Sherlock ile Mycroft’tan yardım ister. Ancak kısa süre sonra ağabeylerinden davayı çözmekte beklediği yardımı alamayınca 1880’lerde zeki, becerikli ve korkusuz genç bir kadının yapabileceği tek şeyi yapıyor ve Londra’ya kaçar. Yol boyunca unutulmaz karakterlerle karşılaşan Enola, siyasi tarihin akışını değiştirebilecek bir komplonun ortasında kalır.

Twitter hesabında paylaşım yapan Netflix, fragmanı “alone loshme reeebtpms wnettyrhitd” sözleriyle paylaştı. Şifreli ifadelerin çözülmüş hali “Enola Holmes September TwentyThird.” Yani film, 23 Eylül tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

 

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.