Michele Pfeiffer’den Maleficent 2 Görseli Geldi

Michele Pfeiffer’den Maleficent 2 Görseli Geldi

  31 Ocak 2019

  161 Okunma

Sevilen film Maleficent'in 2. serisi için görsel geldi.

Michele Pfeiffer, Maledicent 2 görünümünü içermekte olan bir görsel paylaşımında bulundu. Maleficent filminin merak edilen ve devam halkası niteliğinde olan Maleficent 2 hakkında yeni bir görsel paylaştı. Görselin paylaşımını ise filmde Quenn Ingrith karakterini canlandırmakta olan Michele Pfeiffer kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Bu paylaşıma Pfeiffer’in takipçileri çok büyük bir ilgi gösterdi. Paylaşım ise Pfeiffer tarafından teaser görsel adı altında paylaşıldı.

Maleficent 2’nin çekimleri tamamlandı. Filmin ilk halkası ise 2014 yılında izleyiciler ile buluşmuştu. Filmden gelen ilk görsellere baktığımız zaman ise Michelle Pfeiffer’in hayat verdiği Queen Ingrith karakterine ait olan bir teaser görsel yayımlandı. Yayımlanmış olan görselde Queen’e ait olan kostüm detaylarını da inceleme fırsatı bulabiliyoruz. Fakat kostümlü karakterin sadece bir bölümünü görebiliyoruz. Maleficent 2 filminin fragmanının da ne zaman izleyicilere sunulacağı tam olarak bilinmiyor.

Filmin başrollerine baktığımız zaman Sahtekar, Girl Interrupted, Wanted, Turist, Akjan Salt ve Hayatın Kıyısında gibi filmlerde de izlediğimiz ve artık Hollywood’un vazgeçilmezleri arasına gelmiş olan Angelina Jolie ile beraber Başka Bir Yerde, Neon Demon, The Beguiled, Super 8, Partilerde Kız Tavlama Sanatı gibi filmlerden de izlemiş olduğumuz Michelle Pfeiffer yer aluyor. Filmin ilkinde yer almayıp ikinci filmde yer alacak olan oyuncular arasında Angeline Jolie karakterinin aşık olacağı iddia edilen Chiwetel Ejiofor ile beraber filmde kötü karaktere hayat verecek ve Deadpool filminden tanıdığımız Ed Sktein yer alıyor.

Filmin konusuna bakıldığı zaman ise yakında kraliçe olmak için hazırlanan kişi ile boynuzlu peri arasındaki oldukça karmaşık ilişkinin anlatıldığını görüyoruz. Filmde bunun yanı sıra karşımıza yeni düşman ve dostlar da çıkacak. Aynı zamanda kahramanlarımızın beraber yaşadığı sihirli yaratıkları da koruması gerekecek.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.