Michael Peña’lı Korku Filmi “Fantasy Island”dan Fragman Yayınlandı!

Michael Peña’lı Korku Filmi “Fantasy Island”dan Fragman Yayınlandı!

  13 Kasım 2019

  2.414 Okunma

Blumhouse'un yapımcılığını üstlendiği Michael Peña, Lucy Hale, Maggie Q gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı korku türündeki Fantasy Island'dan fragman yayınlandı.

1970’li yılların fantastik dizisi Fantasy Island‘ın beyaz perde uyarlamasından fragman yayınlandı. Sony bünyesinde geliştirilen, yapımcılığını Blumhouse‘un üstlendiği Fantasy Island‘ın fragmanı eğlenceli bir film gibi görünse de eğlenmek için gittikleri adada karanlık olaylarla karşı karşıya kalan bir grup insanın hikayesini anlatıyor.

Oyuncu kadrosunda Michael Peña, Lucy Hale, Maggie Q, Ricardo Montalban, Parisa Fitz-Henley, Jimmy O. Yang ve Michael Rooker gibi oyuncuların yer aldığı Fantasy Island, Get Out, The Hunt, Glass, Unbroken gibi korku/gerilim filmlerinin yapımcıları arasında yer alan Blumhouse bünyesinde yayınlanacak.

Fantastik/Korku türündeki Fantasy Island’in konusu şöyle: Eğlenmek ve hayallerini gerçekleştirmek için adaya giden bir grup insanın yaşadıklarını anlatıyor. Eğleneceklerini düşünerek Fantasy Island’e giden insanlar, beklediklerinden çok farklı şeylerle karşılaşır. Doğaüstü ve karanlık olaylarla karşı karşıya kalan insanlar hayatta kalabilmek için mücadele etmek zorunda kalır.

Popüler TV dizisinden beyaz perdeye uyarlanan Fantasy Island’in yönetmen koltuğuna Jeff Wadlow oturuyor. Yapımcılığını Jason Blum‘un üstlendiği filmin senaryosunu ise Christopher Roach ve Jillian Jacobs kaleme aldı.

Fantasy Island, 14 Şubat 2020‘de izleyicilerle buluşacak.

Hayal Adası – Fantasy Island (2020) Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.