Michael Bay’in Ambulance Filminde Gyllenhaal Rol Alabilir

Michael Bay’in Ambulance Filminde Gyllenhaal Rol Alabilir

  13 Kasım 2020

  7 Okunma

Michael Bay'in yönetmenliğini yapacağı aksiyon gerilim filmi Ambulance'ın başrolünde Jake Gyllenhaal'ın yer alabileceği konuşuluyor.

Armageddon, Pearl Harbor, Transformers gibi filmlere imza atan ve gişede iyi iş çıkarmayı başaran Michael Bay, son olarak Ryan Reynolds başroll aksiyon gerilim filmi 6 Underground’u yönetmişti. Netflix’te izleyici ile buluşan 6 Undergound ile olumsuz eleştiriler alan yönetmen, yeni bir aksiyon filmi çekmeye hazırlanıyor. Michael Bay, Ambulance isimli aksiyon gerilim filminin başrolü için Prisoners, Nightcrawler ve Nocturnal animals gibi filmlerdeki performansıyla adından söz ettiren Jake Gyllenhaal ile görüşüyor.

Projeyle hızlı bir şekilde ilgilenen Bay, Ocak ayının başında çekimlere başlamayı planlıyor ve Gyllenhaal’a katılması için diğer oyuncularla da görüşmeler yapıyor. Filmin dağıtımı için henüz hiçbir anlaşma yapılmadı ancak kaynaklar Universal Pictures’ın filmin dağıtım haklarıyla ilgili bir anlaşma yaptığını söylüyor.

Nordisk Film Productions tarafından üretilen 2005 yapımı Danimarka filmi Ambulancen’dan uyarlanan filmin senaryosunu Chris Fedak kaleme alıyor. James Vanderbilt, Bradley Fischer ve Will Sherak, filmin yapımcılığını üstleniyor. Filmin hikayesinin olay örgüsü çok gizli tutuluyor ancak içeriden gelen bilgiler, filmin Speed ve Bad Boys gibi 90’ların harika aksiyon gerilimleri şeklinde olduğunu söylüyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.