Michael B. Jordan, Static Shock’un Yapımcılığını Üstlenecek

Michael B. Jordan, Static Shock’un Yapımcılığını Üstlenecek

  17 Ekim 2020

  2 Okunma

Michael B. Jordan, çizgi roman uyarlaması Static Shock'un yapımcılığını üstlenecek.

Oyuncu ve yapımcı Michael B. Jordan, DC çizgi roman ve animasyon serisi Static Shock’un film uyarlamasını yaptığını duyurdu. 33 yaşındaki oyuncu, filmi Outlier Society yapım şirketi aracılığıyla yapmak için film yapımcısı Reginald Hudlin, Warner Bros. ve DC ile güçlerini birleştirdi. Static, 1993 yılında Milestone Media ve DC Comics tarafından yaratıldı.

Marvel’ın ‘Black Panther’ yıldızı Jordan, The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda: “Siyah süper kahramanların etrafında yeni bir evren inşa etmenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum; topluluğumuz bunu hak ediyor. Outlier Society, çeşitli çizgi roman içeriklerini hayata geçirmeye kararlı. Tüm platformlarda ve bu ilk adımda Reggie ve Warner Bros ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. ” dedi.

DC, ağustos ayında düzenlediği FanDome etkinliğinde Statick Shock’un duyurusunu yapmıştı. Diğer yandan çizgi roman serisinin yeniden beyaz perdeye uyarlanacağı dile getirilmişti.

‘Static Shock’, süper kahraman olarak suçla savaşan Dakota kökenli genç Virgil Hawkins’i konu alıyor. Kimyasal kapların patladığı bir alana girdikten sonra Hawkins, elektrik ve manyetizma yaratma, üretme, emme ve kontrol etme güçleri kazanır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.